Ride 3 sıfırlama

xRuzgarC

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Benim ride 3 diye bir oyunum var. Ve o oyuna sıfır olarak tekrardan başlamak istiyorum. Oyunu Steam üzerinden aldım. Oyunu sıfırlayabilme gibi bir şansım var mı? Tekrardan başlamak istiyorum oyuna. Öyle bir seçenek var mıdır?

Oyunda sıkıntı çıkmaz. "Belgelerim"den My Games klasörü varsa oraya bakın. Olmazsa C: dizininden "Kullanıcılar" kısmına gelin, kullanıcı adınızın olduğu klasöre girin ve orada "Saved Games" veya "Kayıtlı Oyunlar" gibisinden bir şey yazan klasör olması lazım. Belki orada da olabilir kayıt dosyaları.

Oyunda sıkıntı çıkmaz. "Belgelerim"den My Games klasörü varsa oraya bakın. Olmazsa C: dizininden "Kullanıcılar" kısmına gelin, kullanıcı adınızın olduğu klasöre girin ve orada "Saved Games" veya "Kayıtlı Oyunlar" gibisinden bir şey yazan klasör olması lazım. Belki orada da olabilir kayıt dosyaları.
Maalesef dediğinizin hepsini yaptım fakat dosyayı bulamadım.

Tüm kozlarım bitti, internete baktım. İster arama çubuğuna, ister Çalıştır'a %localappdata% yazın, ride3 - Saved - Config - WindowsNoEditor dizinlerine bakın.
Tamam dosyaları buldum. Şimdi sanıyorsam saved klasöründeki dosyaları silmem gerek.
Tüm kozlarım bitti, internete baktım. İster arama çubuğuna, ister Çalıştır'a %localappdata% yazın, ride3 - Saved - Config - WindowsNoEditor dizinlerine bakın.
Saved
Şimdi de şöyle bir şey oldu. Dosyaları siliyorum tamam. Ama oyuna girerken dosyaları aynı yere yine yüklüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı