RIG 500HD Nasıldır ?

Brixlemy

Kilopat
Makaleler
2
Yeni bir oyuncu kulaklığı almayı planlıyorum.
Günde 3-5 saat oyun oynarım.
İnternette araştırırken RIG 500HD gözüme çarptı, birkaç inceleme izledim ama sadece adı inceleme kutuyu açıp bırakıyorlar.
Foruma bir danışmak istedim; RIG 500HD hakkında bilgisi olan varmı ?

Veya kaliteli 7.1 kulaklık (300 TL) önerebilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
şuan kullanıyorum ve acayip hoşuma gidiyır diyebilirim ben bu kadar yumuşak kulaklık süngeri görmedim kulaklarım çok rahat ediyor. Benim kulaklar büyük ama içine gayet güzel bir biçimde sığıyor

şuan kullanıyorum ve acayip hoşuma gidiyır diyebilirim ben bu kadar yumuşak kulaklık süngeri görmedim kulaklarım çok rahat ediyor. Benim kulaklar büyük ama içine gayet güzel bir biçimde sığıyor
Ses kalitesi nasıl ?
7.1 özelliği kullanışlı mı ? Oyunda arkanızdaki sesi rahat duyabiliyormusunuz ?

fazlasıyla muazzam bir kulaklık yalnız ses yüyksekliği çok fazla değil onun dışında bir sorun yaşıyacağını sanmıyorum. Mesela ben çok yüksek sesli şeyleri dinleyemiyorum kulaklığın ayarlarını ortaya çektiğimde rahatça oyunumu oynayabiliyorum. Oyunlarda çok güzel bir şekilde ses kasabiliyorum özellikle cs:go'da

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı