RimWorld Epic Games için Türkçe yama önerisi

• Konuyu başlatan gud
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 493

gud

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun kendi Türkçe yaması yok. Modları kurmak istediğimde bu mod bu sürümde çalışmıyor gibi bir hata alıyorum. RimWorld için nasıl Türkçe yama kurabilirim?

Hocam bildiğim kadarıyla gelen son güncellemeden sonra çalışan türkçe yamada patlamış. Baktığım kadarıyla da öyle gözüküyor yorumlardan.

Hocam bildiğim kadarıyla gelen son güncellemeden sonra çalışan Türkçe yamada patlamış. Baktığım kadarıyla da öyle gözüküyor yorumlardan.

Epic Games'ten indirdim ama sol üstte son sürüm olmadığını söylüyor ve menüde bile Türkçe yok. Bu Epic Games iyice aştı kendini.

1712953172190.png

Önce modları kurup en son yamayı yükle. Yalnız bazı modların türkçesi olmayabilir.

Hiçbir mod veya DLC yok sadece Türkçe yama kurmak istedim ama bu sürümde geçerli değil dedi. Oyun içindeki Türkçe de çalışmıyor.

Epic Games'ten indirdim ama sol üstte son sürüm olmadığını söylüyor ve menüde bile Türkçe yok. Bu Epic Games iyice aştı kendini.

Eki Görüntüle 2166693

Hiçbir mod veya DLC yok sadece Türkçe yama kurmak istedim ama bu sürümde geçerli değil dedi. Oyun içindeki Türkçe de çalışmıyor.
Menüde Türkçe bulunmaması Epic games ile alakalı değil. Oyun kendi içindeki çeviriler gönüllüler tarafından yapıldığı yan tarafta yazılmış. Ayrıca hemen aşağısında çeviri raporlama yeri var. Bir raporlayın isterseniz. Düzelme ihtimali var.

Menüde Türkçe bulunmaması Epic Games ile alakalı değil. Oyun kendi içindeki çeviriler gönüllüler tarafından yapıldığı yan tarafta yazılmış. Ayrıca hemen aşağısında çeviri raporlama yeri var. Bir raporlayın isterseniz. Düzelme ihtimali var.

Epic Games ile alakalı mı bilmiyorum ama oyun dosyalarında Türkçe çeviriyi. Tar dosyasından çıkaracaksınız. İçinde fazladan bir klasör var aynı isimli. Onun içindeki dosyaları aynı dizine çıkararak klasörü silin oyun Türkçe olarak çalışıyor. Son görüntü böyle olmalı.
1713000270554.png

Epic Games ile alakalı mı bilmiyorum ama oyun dosyalarında Türkçe çeviriyi. Tar dosyasından çıkaracaksınız. İçinde fazladan bir klasör var aynı isimli. Onun içindeki dosyaları aynı dizine çıkararak klasörü silin oyun Türkçe olarak çalışıyor. Son görüntü böyle olmalı.Eki Görüntüle 2167057

Hocam oyun dosyalarından Türkçe çeviriye nereden ulaşabilirim? Sadece İngilizce gözüküyor.

Geri
Yukarı