RimWorld vahşi kadini evcilleştirilebilir mi?

Bahoo_0

Zeptopat
Daha fazla  
RimWorld'de kolonimin yanindan gecen bir vahsi kadin vardi. Ben de onu esir aldim egitmek istiyorum fakat hayvanciligim yetersiz. Egitmemin baska bir yolu var mi?

RimWorld'de kolonimin yanindan gecen bir vahsi kadin vardi. Ben de onu esir aldim egitmek istiyorum fakat hayvanciligim yetersiz. Egitmemin baska bir yolu var mi?

Mahkum ile ilgilenen biri olmalı. Ona güzel bir mahkum odası ayarla ve sosyal olarak yüksek bir birim atarsan daha hızlı size katılır. Verdiğin yemekten oda sıcaklığına kadar dikkat edin. Bunlarda size daha hızlı katılmasında etkilidir. Ayrıca imparatorluğa bağlı ise size katılamaz. İyi oyunlar.

Mahkum ile ilgilenen biri olmalı. Ona güzel bir mahkum odası ayarla ve sosyal olarak yüksek bir birim atarsan daha hızlı size katılır. Verdiğin yemekten oda sıcaklığına kadar dikkat edin. Bunlar size daha hızlı katılmasını sağlar. Ayrıca imparatorluğa bağlı ise size katılamaz. İyi oyunlar.
Teşekkürler

Mahkum ile ilgilenen biri olmalı. Ona güzel bir mahkum odası ayarla ve sosyal olarak yüksek bir birim atarsan daha hızlı size katılır. Verdiğin yemekten oda sıcaklığına kadar dikkat edin. Bunlar size daha hızlı katılmasını sağlar. Ayrıca imparatorluğa bağlı ise size katılamaz. İyi oyunlar.
Aynen öyle. Esiri katmak istiyorsanız iyi imkanları olan bir odada tutun eğer dinini değiştirmek istiyorsanız ise leş gibi bir odada ben bu yüzden hapishanelerimi iki bölmeli yapıyorum ilk bölmede leş gibi odalarda tutup dinlerini değiştirtip sonra güzel odaya sokup kendi klanıma dahil etmeyi kolaylaştırıyorum.

Geri
Yukarı