Ring of Elysium açılmıyor

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben geçenlerde Steam'den ''Ring ff Elysium'' adlı bir oyun indirdim PUBG benzeri bir oyun ama bir türlü açamadım. Oyunu açmaya kalktığımda Steam'den hata alıyordum. Ben de araştırdım ''GARENA'' isminde bir uygulama indirdim bilgisayara. Oradan indirip oynarım diye. İnternette dili İngilizce bölgeyi THAILAND yap karşına çıkar indir falan. Ama ben yaptım karşıma çıkmadı oyun. Her dile, her bölgeye baktım ama yok. Ne yapmalıyım? Teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu oyunu indirdim. "Program,api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin." hatasını aldım. Sizce ne yapabilirim? Hatayı düzeltmemin bir yolu var mı? Windows'u bu yüzden 3. kez formatladım. Windows 7 Ultimate 64 bit kullanıyorum, çözümü biliyorsanız ve yanıtlarsanız çok minnettar kalırım, saygılar.

Merhaba, Ring of Elysium ne varsa okudum sitedeki yorumlara da baktım. Oyun ana ekran açılıyor, maça başlama ekranı gelmiyor sonra Europa client.exe hatası veriyor. Bilgisayarı bakım için garantiye gönderdim BIOS vb. uygulama gücellemişler. Bilgisayar bana geldikten beri oyuna giremiyorum. BIOS eski sürüme döndürsem çözülür mü? BIOS eski sürüme döndürelemiyor diye de okumuştum. Windows 10 64 Bit

Bende de açılmıyor ama yaşadığım sorun oyunu açarken "failed to launch Game" yazıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Hiçbir yerde bulamadım.

Merhaba, Ring of Elysium ne varsa okudum sitedeki yorumlara da baktım. Oyun ana ekran açılıyor, maça başlama ekranı gelmiyor sonra Europa client.exe hatası veriyor. Bilgisayarı bakım için garantiye gönderdim BIOS vb. uygulama gücellemişler. Bilgisayar bana geldikten beri oyuna giremiyorum. BIOS eski sürüme döndürsem çözülür mü? BIOS eski sürüme döndürelemiyor diye de okumuştum. Windows 10 64 Bit
BIOS ile ilgisi olduğunu sanmıyorum açıkçası. Rapor alırsanız detaylıca bakabiliriz:

Yeni konular

Geri
Yukarı