Riot 0xc00000e5 hatası

Watsson

Decapat
Yani uygulama düzgün olarak başlatılamadı
0xc00000E5 hatasını alıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Antivirüs programını devre dışı bırakın. Firewall üzerinden Riot.exe'ye izin verin.
Sorun çözülmez veya çözülür ise geri dönüş yapmayı unutmayın.
Ek olarak sorun çözülmez ise şu adımları uygulayın;

Eğer sorun hala düzelmez ise en son bu yöntemi deneyin. ( Çare bulunamaz ise en son denenilecek bir yöntem )

• Bilgisayarınızı başlatın ve yönetici olarak oturum açın.
  • Başlat düğmesine tıklayın, ardından Tüm Programlar, Aksesuarlar, Sistem Araçları'nı seçin ve ardından Sistem Geri Yükleme'ye tıklayın.
  • Yeni pencerede, "Bilgisayarımı daha önceki bir zamana geri yükle" seçeneğini seçin ve İleri'ye tıklayın.
  • "Bu listede bir geri yükleme noktasını tıklatın" listesinden en son sistem geri yükleme noktasını seçin ve ardından İleri'yi tıklatın.
  • Onay penceresinde İleri'ye tıklayın.
  • Geri yükleme işlemi tamamlandığında bilgisayarı yeniden başlatır.

Son düzenleme:
bu arada sadece riot games değil farklı uygulamalar yani windosun genel olarak nerdeyse google ve bir kaç uygulama haricinde hepsinde aynı hatayı alıyorum
Antivirüs programını devre dışı bırakın. Firewall üzerinden Riot.exe'ye izin verin.
Sorun çözülmez veya çözülür ise geri dönüş yapmayı unutmayın.
Ek olarak sorun çözülmez ise şu adımları uygulayın;

Eğer sorun hala düzelmez ise en son bu yöntemi deneyin. ( Çare bulunamaz ise en son denenilecek bir yöntem )

• Bilgisayarınızı başlatın ve yönetici olarak oturum açın.
  • Başlat düğmesine tıklayın, ardından Tüm Programlar, Aksesuarlar, Sistem Araçları'nı seçin ve ardından Sistem Geri Yükleme'ye tıklayın.
  • Yeni pencerede, "Bilgisayarımı daha önceki bir zamana geri yükle" seçeneğini seçin ve İleri'ye tıklayın.
  • "Bu listede bir geri yükleme noktasını tıklatın" listesinden en son sistem geri yükleme noktasını seçin ve ardından İleri'yi tıklatın.
  • Onay penceresinde İleri'ye tıklayın.
  • Geri yükleme işlemi tamamlandığında bilgisayarı yeniden başlatır.

Geri yükleme yaptım gene aynı hatayı aldım onarma aracınıda indiriyorum açarken gene bu hatayı alıyorum

Geri
Yukarı