Riot bilerek besleyen oyuncuları neden banlamıyor?

Rosselli

Kilopat
Yer
Avustralya/Melbourne
Daha fazla  
Meslek
Elektrikçi. Yakında olabilirse Ekonomist.
Arkadaşlar, hepimizin oyununa sürekli bilerek besleyen tipler geliyordur, bunları zaten gerekli şekilde raporluyoruz. Birkaç gün önce bir oyunda iki arkadaş diğer takım arkadaşlarına kızıp oyunu kaybettirmek için elinden gelen her şeyi yaptılar. Bu kişiler için gerekli ve kesin kanıtları hazırlayıp destek üzerinden bilet halinde yetkililere bildirdim. Yetkililer gerekli işlemleri yapacaklarını söylediler fakat hiç bir şekilde bu kişilere herhangi bir yaptırım uygulanmadı. Sürekli olarak oyun geçmişlerini kontrol ediyorum ve her gün oynamaya devam ediyorlar. Adamlar ceza almadı diye yeniden konu açıyorum sürekli aynı kişi aynı şeyi söylüyor: “Gerekli işlemler yapılacaktır.” Daha dün oyunuma gelen bir oyuncu küfür ettiği için ceza aldı fakat bu iki arkadaş bilerek beslemesine rağmen hiç bir şekilde ceza almıyorlar. Bunun nedenini bilen var mı? Riot destek bölümüne attığım bir kanıtı buraya bırakacağım herkesin izlemesi için, diğer kanıtlar da zaten bununla hemen hemen aynı. Diğer videoları merak eden kanalımdan bakabilir. Bu konuda biraz tartışalım. Küfür eden bir oyuncu sistem tarafından bir gün içinde yasaklama alırken bilerek besleyen oyuncu Riot tarafından yasaklanmıyor?

Ek: Bu arkadaşlar aynı zamanda ailevi ve dini olarak takım arkadaşlarına küfür ettiler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilerek beslemeyi sistem algılıyor. Yani bir adam ban tuşunun başında oturmuyor.

Ayrıca ARAM'da oynuyorsun. Çok da sinir olmaya gerek yok.

Dereceli'de bugün bize mid Yone geldi. Dakika 30'da itemi yoktu. Sadece Kalkanyay'ın ilk itemleri vardı. Bende Kalkanyay, Mahvolmuş ve Coşku + 3800 Altın vardı. (15/2/12 Vayne)

Bu gibi durumlarda, oyunu bilerek satsın veya satmasın, içimden şunu diyorum "Ben bunların üstündeyim. Bunlar kaybedecek, ben daha sonra zaten kazanacağım" diyip moral bozmuyorum. Zaten Vayne oynadığım için, geç oyunda her türlü iş yapıyor.

Bilerek beslemeyi sistem algılıyor. Yani bir adam ban tuşunun başında oturmuyor.

Ayrıca ARAM'da oynuyorsun. Çok da sinir olmaya gerek yok.

Dereceli'de bugün bize mid Yone geldi. Dakika 30'da itemi yoktu. Sadece Kalkanyay'ın ilk itemleri vardı. Bende Kalkanyay, Mahvolmuş ve Coşku + 3800 Altın vardı. (15/2/12 Vayne)

Bu gibi durumlarda, oyunu bilerek satsın veya satmasın, içimden şunu diyorum "Ben bunların üstündeyim. Bunlar kaybedecek, ben daha sonra zaten kazanacağım" diyip moral bozmuyorum. Zaten Vayne oynadığım için, geç oyunda her türlü iş yapıyor.
Bunu bildiğim için bilet olarak atıyorum zaten işlemler hızlansın diye. Adam ona rağmen banlamıyor. 1 hafta oldu zaten hala ban yemedi adamlar. Neresinden tutsan elinde kalıyor zaten attığım biletlere hep aynı adam bakıyor başka bir yetkili ile görüşemiyorum aynı adam aynı cevap sürekli gidiyor böyle. Bu insanları 40-50 dakika çekeceğime 20 dakika çekerim diye aram oynuyorum. Gönül isterdi dereceli oynayalım.

Kimi raporladıysam bilerek beslemeden, hepsi uzaklaştırıldı. Ayrıca Aram'da bilerek beslese ne beslemese ne? Normal oyunlarda banlanmıyor. Allah kitap sövmesi lazım ki banlansın. Dereceli maçların çoğunda bu tarz oyuncular banlanır. Özellikle Plat 1 ve üstü elolarda.

Kimi raporladıysam bilerek beslemeden, hepsi uzaklaştırıldı. Ayrıca Aram'da bilerek beslese ne beslemese ne? Normal oyunlarda banlanmıyor. Allah kitap sövmesi lazım ki banlansın. Dereceli maçların çoğunda bu tarz oyuncular banlanır. Özellikle Plat 1 ve üstü elolarda.
Yukarıda raporladığım adamlara bak hala oynuyorlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı