Çözüldü Riot Client nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Riot silmek istiyorum ama kaldır tuşuna basınca hata veriyor. C diskinden sildim ama halen tamamen silinmedi, ne yapmam gerekiyor?
Windows+R tuşuna bas. Çalıştır ekranında appdata yaz Local, LocalLow ve Roaming içindeki Valorant, Riot Games kalıntılarını sil. Sonra C diskinde ProgramDosyaları x86 gir, oradaki Riot Games ve Valorant kalıntılarını sil. Sonra C diskindeki ProgramFiles' e gir ve Valorant, Riot Games kalıntılarını sil. Ardından Regedit' e gir ve Ctrl+ F yapıp Riot ya da Valorant olarak arat ve kalıntıları sil.
Riot silmek istiyorum ama kaldır tuşuna basınca hata veriyor. C diskinden sildim ama halen tamamen silinmedi, ne yapmam gerekiyor?
Windows+R tuşuna bas. Çalıştır ekranında appdata yaz Local, LocalLow ve Roaming içindeki Valorant, Riot Games kalıntılarını sil. Sonra C diskinde ProgramDosyaları x86 gir, oradaki Riot Games ve Valorant kalıntılarını sil. Sonra C diskindeki ProgramFiles' e gir ve Valorant, Riot Games kalıntılarını sil. Ardından Regedit' e gir ve Ctrl+ F yapıp Riot ya da Valorant olarak arat ve kalıntıları sil.

Çözüm
Windows+r tuşuna bas. Çalıştır ekranında appdata yaz local, locallow ve roaming içindeki Valorant, Riot Games kalıntılarını sil. Sonra C diskinde programdosyaları X86 gir, oradaki Riot Games ve Valorant kalıntılarını sil. Sonra C diskindeki programfiles'e gir ve Valorant, Riot Games kalıntılarını sil. Ardından Regedit'e gir ve CTRL+ F yapıp Riot'ya da Valorant olarak arat ve kalıntıları sil.

Regedit'e nasıl gireceğim?

Geri
Yukarı