Riot Client silinmiyor

yiğitkerim

Decapat
Daha fazla  
Riot Client silmeye çalışıyorum ancak bana silmeden önce tüm Riot oyunlarını kaldırın diyor ama Riot Client harici hiçbir şey yok bilgisayarda internetteki videoları da izledim. Buradaki konulara da baktım ancak olmuyor. Adamlarda silinip de bende silinmeyen bazı dosyalar oluyor. Başka bir programda açık diyor ancak hiçbir şey açık değil.

Download Revo Uninstaller Freeware - Free and Full Download buradan Free indirebilirsin uygulamanın içinden istersen kullanmadığın bir Windows uygulaması varsa onu da silip performans yapabilirsin.

Kanka ben yanlış bir şey yaptım tüm Riot yazan her şeyi silince Denetim Masası'ndan da gitti ama herhangi bir yer açılma durumu olmadı silemediğim Riot klasörü duruyor ancak

Download Revo Uninstaller Freeware - Free and Full Download buradan Free indirebilirsin uygulamanın içinden istersen kullanmadığın bir Windows uygulaması varsa onu da silip performans yapabilirsin.

Ben res atayım PC'ye en iyisi bozdum biraz

Güvenli mod nasıl oluyor? Revo dediğin uygulama mı?
Windows tuşu ile R'ye bas. Sonra çıkan ekrana "msconfig" yazıp açılan sayfadan önyükleme sayfasına gir.
Orda önyükleme seçenekleri arasında "Güvenli Önyükleme" var, onu seçip PC'yi yeniden başlat. Sonra silemediğin klasörü tekrar silmeyi dene. Güvenli modu kapatmak için güvenli önyükleme seçeneğini kapatıp yeniden başlatman yeterli.

Sorunun çözülmez ise buradan Revo Uninstaller'ı indirerek silmeyi dene.

Geri
Yukarı