Riot desteğin attığı linke ulaşılamıyor

Mertkaera

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ekte gösterdiğim gibi bir süredir hesabımı kurtarmak için biletler atıyorum cevaplar alamadım bugün nihayet biletime bilette belirttiğim mail üzerinden cevap yazdılar. Bileti yollarken herhangi bir hesaba giriş yapmadan atmıştım ekte gösterilen mailde verdikleri linkten konuyu takip edebilirsin diyorlar ancak linke giriş yaptığımda 2. ekteki ekranla karşılaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-19 231449.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-19 231449.png
    286,3 KB · Görüntüleme: 47
  • Ekran görüntüsü 2022-05-19 231458.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-19 231458.png
    550,8 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra üst menüde "biletlerim" var. Oradan destek taleplerinize ulaşabilirsiniz.
biletleri yollarken giriş yapmadan yollamıştım bir hesaba giriş yaptıktan sonra biletlerim kısmında 1 tane bilet gözüküyor normalde 4 5 tana bilet attım hatta mailime 2 tane talebinize bakıyoruz bu link üzerinden takip edebilirisiniz maili geldi

biletleri yollarken giriş yapmadan yollamıştım bir hesaba giriş yaptıktan sonra biletlerim kısmında 1 tane bilet gözüküyor normalde 4 5 tana bilet attım hatta mailime 2 tane talebinize bakıyoruz bu link üzerinden takip edebilirisiniz maili geldi
Hocam o bende de oldu bir cevap gelirse mail'e geliyor zaten o link üzerinden ulaşmanız mümkün değil.

Geri
Yukarı