Riot Destek, Valorant sunucusunu değiştirebilir mi?

Ördekk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda bir Valorant hesabı aldım fakat bu Hesap'ı EU diye aldım ve EU değilmiş. Kısacası dolandırıldım. Bu ülkeyi değiştirmek için Riot Games'e ticket açsam sunucumu değiştirirler mi?

Merhaba yakın zamanda bir Valorant hesabı aldım fakat bu Hesap'ı EU diye aldım ve EU değilmiş. Kısacası dolandırıldım. Bu ülkeyi değiştirmek için Riot Games'e ticket açsam sunucumu değiştirirler mi?
Hesap satın aldım falan deme de. Dene bir şansını bence ticket açarak. Ama eğer hesap satın aldığın belli olursa direkt ban yersin diyim.

Hesap alım ve satımı yasak olduğundan bununla ilgili bir cümle kurduğun an hesabından bile olabilirsin.
TR'den yurt dışına taşındım artık burada yaşayacağım bu yüzden de hesabımı EU sunucusuna geçirmek istiyorum gibi bir şey söyleyebilirsiniz.. Tabi %100 garantisi yok bu yöntemin de fakat en mantıklısı bu.

Ben (sunucu nereyse) oradan iş sebebi ile türkiye ye geldim. vb. şeyler yaparsan sunucu değişebilir ama hesap alma felan dersen ban yersin

Merhaba.
Öncelikle Riot Games’e göre hesap satışı / alışı / takası yasaktır.
Eğer hesabın maili senin üzerindeyse Valorant’a bir bilet gönder.
Bilette Türkiyeye taşındığını ‘şu anki dile’ belirt. Bana yardımcı olup TR ye geçirmişlerdi sunucuyu

İyi oyunlar dilerim 😁

Geri
Yukarı