Riot Games bilete ne zaman cevap verir?

AshSama10

Femtopat
Daha fazla  
Selam Riot'un Valorant oyunu için ticket atmıştım.
Bıçak skini almıştım ve iade isteğinde bulundum bir 2 gün sonra yoğun olduklarına dair bir ticket attılar geri döneceklerini söylediler. Şu anda 6.güne giriş yapacağım neredeyse. Ne zaman cevap verirler? Bir bilginiz var mıdır?

Oyuna aman aman bir katkısı yok ama kendince gözüne güzek gözüküyor silah deseni yani

Oyun içi iade diye açtım

İade hakkınız yoksa ve kostum iade etmek istiyorsanız hiçbir şekilde olmuyor haberiniz olsun. Normal şartlarda en fazla 2 gün içerisinde dönmeleri lazımdı, bir daha bilet gönderin.

En azından LoL'de böyle.

Sağ olasın. Almadığım için pişmanlık duyacağım sandım. Bu radyarit puanımı ne var. 60 var şu anda. Onunla ne yapabilirim? Bir şey yapamasam da çok umurumda değil. Bilen kişi olarak fikrinizi merak ediyorum.
Skin yükseltmek ve renk değiştirmek için kullanılıyor. Skin almıyorsan pek işine yaramaz. Savaş biletinin sonundaki skinleri alınca onların rengini değiştirebilirsin.

Bende skin için bilet attım geri döneceklerini söylediler daha da 6 gündür cevap gelmedi. @AshSama10 ben gerçekten dedikleri gibi yoğunlar mı diye test ettim başka bir bilet attım. Kay/o ile alakalı cevap verdiler ve dediler ki diğer biletine zamanı gelince cevap vereceğiz.

Sağ olasın. Almadığım için pişmanlık duyacağım sandım. Bu radyarit puanımı ne var. 60 var şu anda. Onunla ne yapabilirim? Bir şey yapamasam da çok umurumda değil. Bilen kişi olarak fikrinizi merak ediyorum.
Onlarla aldığın skinleri yükseltiyorsun ve skinler gerçekten pahalı belirli bir bütçen yoksa harcamamanı tavsiye ederim

Bence önemli biletlere öncelik veriyorlar. Mesela bir oyuncunun oyunu açılmıyorsa ya da vp aldıysa hesabına yüklenmediyse falan. Bunlar skin iadesinden daha önemli şeyler.

Geri
Yukarı