Çözüldü Riot Games Kaspersky'ın kaldırılmasını istedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MysiRqu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde Valorant'a giriyordum fakat rekabetçi maçı başlata tıkladığımda VAL 5 hatası alıyordum. Bu konu hakkında Riot Games'in internet sitesi üzerinden ticket açtım. Bugün verdikleri cevapda bilgisayarımdaki Kaspersky uygulamasını kaldırmamı istediler ve aynı zamanda Valorant'taki hataları toplamak için bir uygulama indirmişlerdi bende şüphelenip emin olamadım mailin Riot Games'ten geldiğini nasıl anlarım ve sizce neden Kaspersky'ı kaldırmamı istediler?

1710694375664.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güncelleme olay sanırım driverlarla ilgilişymiş ikinci arkadaşın dediklerini yapınca sorun kalmadı geri Kaspersky indirmeme rağmen sorun olmadı

1710790100089.png

1710790123821.png
Ne yani Valorant oynamak isteyen antivirüs programı kullanamaz mı demek oluyor bu? Yoksa Kaspersky'a özel bir durum mu var?
Bence antivirüs programları önemli, siz silecek misiniz?

Ayrıca Malwarebytes'ın ücretsiz versiyonu yanlış bilmiyorsam gerçek zamanlı korumuyor. Zaten Malwarebytes farklı bir şey bu diğer antivirüslerden yanılmıyorsam.

Peki Norton, Bitdefender ile falan bir sorun çıkar mı oyunda? Bir de bu konuda bahsedilen durum CS2'de de var mı?

Ne yani Valorant oynamak isteyen antivirüs programı kullanamaz mı demek oluyor bu? Yoksa Kaspersky'a özel bir durum mu var?
Bence antivirüs programları önemli, siz silecek misiniz?

Ayrıca Malwarebytes'ın ücretsiz versiyonu yanlış bilmiyorsam gerçek zamanlı korumuyor. Zaten Malwarebytes farklı bir şey bu diğer antivirüslerden yanılmıyorsam.

Peki Norton, BitDefender ile falan bir sorun çıkar mı oyunda? Bir de bu konuda bahsedilen durum CS2'de de var mı?

Yok uzun süredir CS2 oynuyorum fakat hiç sorun yaşamadım indirdiğim günden beri hep Kaspersky açıktı. Uzun zaman sonra Valorant da bir maç atayım dedim ve durum bu.

Güncelleme olay sanırım driverlarla ilgilişymiş ikinci arkadaşın dediklerini yapınca sorun kalmadı geri Kaspersky indirmeme rağmen sorun olmadı

1710790100089.png

1710790123821.png

Çözüm
Diğerleri de kıytırık. Kaspersky'nin geçmişini ve sildiği, engellediği zararsız dosyaların listesini yazmak istesen karakter sayısı yetmez. Yani neyi savunuyorsunuz anlamadım tam olarak.
Ben oyun oynarken RPCS3'ü silmişti o derece sorunlu aslında. Neyse ki save yerinden çok uzağa gitmemiştim.

Merhaba, geçenlerde Valorant'a giriyordum fakat rekabetçi maçı başlata tıkladığımda VAL 5 hatası alıyordum. Bu konu hakkında Riot Games'in internet sitesi üzerinden ticket açtım. Bugün verdikleri cevapda bilgisayarımdaki Kaspersky uygulamasını kaldırmamı istediler ve aynı zamanda Valorant'taki hataları toplamak için bir uygulama indirmişlerdi bende şüphelenip emin olamadım mailin Riot Games'ten geldiğini nasıl anlarım ve sizce neden Kaspersky'ı kaldırmamı istediler?

Eki Görüntüle 2143597
Banada aynı şeyi demişlerdi kaldır diye

Eki Görüntüle 2143597

Vanguard, çekirdek sistemde çalışan bir uygulama. Bunu direkt virüs olarak algılamış olabilir. Açıkçası çok tehlikeli bir sistem, LoL'e de geliyor. Bilgisayar verilerinin her noktası ellerine gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı