Riot Games zendesk nedir?

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ben birkaç ay önce Riot'a ticket atmıştım LoL ile ilgili bir durum için fakat daha yeni gözüme çarptı, linki riotgames.zendesk.com olarak geçiyor linkteki zendesk ne demek acaba merak ettim. Bilen varsa yazabilir mi? Bir an kendi kendime fake siteye falan mı girdim dedim.

Arkadaşlar selam ben birkaç ay önce Riot'a ticket atmıştım LoL ile ilgili bir durum için fakat daha yeni gözüme çarptı, linki riotgames.zendesk.com olarak geçiyor linkteki zendesk ne demek acaba merak ettim. Bilen varsa yazabilir mi? Bir an kendi kendime fake siteye falan mı girdim dedim.
Zendesk bir destek talebi yazılımı.

Normalde bu olması gerekmiyor mu?

Riot Games'in destek ekibi, yıllık 3 milyon biletin çoğunu Zendesk ile oluşturulmuş özel uygulamalar ve otomasyonlarla çözüyor. Zendesk bilet verilerini okuyan ve talepleri 30 saniyeden kısa sürede çözen bir bot, oyuncuların bir temsilci yerine bota nasıl erişeceklerine dair bir ipucu paylaşmalarını istedi. Sonuç mu? 24 saat içinde yaklaşık 20 bin talep bot tarafından çözüldü.

Kaynak : zendesk.com

Geri
Yukarı