Riot Games'i nasıl buluyorsunuz?

Merhaba dostlar, İlk önce kendi fikirlerimi söylüyorum, kesindir veya bu böyledir net demiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, bence Riot kötü şirkettir. En büyük nedeni hilelerdir. Hiçbir oyunda böyle bir hileye denk gelmedim. Resmen hile ile maçı ele geçirmiş. LoL'e gelecek olursak da scriptler o kadar gelişmiş ki adamın dibinden Q atıyorum onu bile dodge'luyorlar.

Report sistemleri çalışmıyor. Script adamı Report ediyorum ban bile yemiyor. Feed'leyen adamı report ediyorum yine ban yemiyor, E o zaman neden koydunuz report sistemini, süs olsun diye mi? Riot'un bütün oyunlarında dini, ailevi her türlü yani her şeye küfür ediyorlar yine ban yemiyorlar.

LoL'de denge sistemi bile yok. Örnek olarak Teemo sadece Q atarak milleti kesiyor. Ona nerf getirmek yerine Qiyana gibi mekaniği zor olan veya Aureilon Sol gibi hiç oynanmayan bir Hero'ya nerf getiriyorlar bu da işin komik tarafı.

Benim fikirlerim bunlar. Siz ne düşünüyorsunuz?
Türk oyunculara verdiği önemi seviyorum yani bir oyunu direkt türkçe dublajlı çıkartıyorlar , destek sisteminde pingden dolayı attı cezamı silin gibi gereksiz konulara bile olumlu dönüş yaptılar. Bence riot kitleden kaybediyor sadece kitlesi çok çok vahim durumda.

TR sunucu üzerinden konuşuyorsunuz.

Güney Kore ve diğer sunucularda daha adil oyunlar dönüyordur. Bana göre Türkçeye değer vermeleri bile yeterli.

Türkiye kazançlarının tüm kazançların %1 ini bile oluşturduğunu sanmıyorum ama yine de uğraşmışlar. Saygıyı hak ediyorlar.

Yani ben olsam kazancın %1 olduğu bir server'a bakmam bile hile mi var oyuncumu mutsuz. Herhalde kurucularının TR'ye bi sempatisi var. Yoksa bu kadar ilgi bile fazla.

Türk oyunculara verdiği önemi seviyorum yani bir oyunu direkt Türkçe dublajlı çıkartıyorlar, destek sisteminde pingden dolayı attı cezamı silin gibi gereksiz konulara bile olumlu dönüş yaptılar. Bence Riot kitleden kaybediyor sadece kitlesi çok çok vahim durumda.

Az önce elektrikler gitti ve maçta AFK kaldım elektrikler gittiğinde falan genellikle ceza vermiyorlar verdiklerindede dediğiniz gibi cezayı geri alıyorlar.

Zamanın da League of Legends için scriptin önüne geçmişlerdi şimdi Valorant oyununda da gerekeni yapacaklardır. Ayrıca Teemo Q atıp adam kesiyor veya Aurelion Sol nerf yiyor gibi söylemler saçma sadece TR serverine göre dengeleme getirilmiyor ki. :)

Rapor sistemi gerçekten berbat. Bana terörist diyen adama nazi dedim diye ban yedim. Tamam bende kötü bir şey yaptım ama karşımdaki bana terörist demesine rağmen neden ban yemedi?

Sen küfür edip bir de üstüne raporlan bakalım gerçekten yasaklanmıyor musun. Birkaç saate kalmıyor kimi raporladıysam ban yedi şimdiye kadar. Asıl ben CSGO'da raporların gram etkisi olduğuna inanmıyordum. Hatta CSGO'da küfürden ban yiyen insan görmedim ben, herkes birbirine söverdi. Valorantta böyle bir sistem var ona şükür. Yine de cezaların caydırıcı olmadığını düşünüyorum ayrı. CSGO'da özellikle takip ettiğim onlarca profil olmuştur kendi steam hesabımda yorumlara yazardım hep aylar sonra ban yediler, Valorantta en azından 2 güne kalmadan ban yiyor hileciler, özellikle aşırı belirterek oynayan hileciler anında ban yiyor. CSGO'da mevlana diye bir mevzu var biliyorsun değil mi? Ben mevlana olarak oynamasına rağmen ban yemeden oyun bitiren gördüm yav. Valorantta bu kadar belirgin bir şekilde hile ile oynayıp da ban yemeyen biri var mı? Kusursuz bir şirket demiyorum, ayrıca hilelerden korunmak da o kadar kolay değil hangi şirket veya oyun kusursuz bir hile sistemine sahip ki mümkün mü böyle bir şey? Daha iyisi olana kadar en iyilerden birisi Riot.

Geri
Yukarı