Riot Vanguard başlatılamadı

Yadro

Decapat
Arkadaşlar dün açtığım konuda bilgisayarıma virüs bulaştığını öğrenerek format atmıştım. Tekrardan Valorant'ı kurdum tam oynayacağım Vanguard başlatılamadı bilgisayarınızı yeniden başlatın hatası alıyorum. Google'den indirdim açtım yine çalışmadı, çözümü nedir bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant yükleme sisteminin bazı angaryaları var. İlk kurulumda hile korumasını yüklemiyor. Sistemi yeniden başlatın, sonra RIOT uygulaması üzerinden güncelleme varsa yükleyin. İkinci güncellemede genellikle hile korumasını yüklüyor. Hile korumasını yükledikten sonra sistemi yeniden başlatın.

Yeniden başlatmana rağmen çalışmıyorsa eğer, Bilgisayarı güncellemeyi dene. Vanguard güncelleme konusunda biraz hassas anladığım kadarıyla. Bende de yüklenmiyordu. Bilgisayarı güncelleyince problem kalktı.

Yeniden başlatmana rağmen çalışmıyorsa eğer, Bilgisayarı güncellemeyi dene. Vanguard güncelleme konusunda biraz hassas anladığım kadarıyla. Bende de yüklenmiyordu. Bilgisayarı güncelleyince problem kalktı.

Denedim bilgisayarım zaten son sürüm.
1592392207034.png

Anti-virüs açık mı? Açıksa korumayı devre dışı bırakın, güvenlik duvarından Valorant ve Vanguard'a izin verin. Sistemi yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Virüs ayarlarım bu şekilde.

Sorun devam ediyorsa.
Riot vanguard yazılımını görev yöneticisinden kaldırınız.
Yeniden başlat yapıp ,oyuna tekrar giriş yapın.
Riot vanguard yeniden kurulacak ve yeniden başlat yapınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı