Riot'a ticket atılmalı mı?

Michal Krizo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda Valorant'ta hesap takası yaptım. Takas başarılı oldu, hesabı mailime geçirdim hala hesaba girebiliyorum ama hesabın nickini değiştirmek için LoL'ün sitesine giriyorum, şifre kullanıcı adı doğru ama hesabın nickini değiştirmek için mail doğrulaması istiyor. Kendi mailimden, t***@gmail.com adresinize e-posta geldi diyor ama t***@gmail.com mail adresime bakıyorum, bir şey yok. (spam klasörü dahil.) Eğer "t***@gmail.com adresinize e-posta geldi" dediklerine göre maili değiştirebilmişim. Ama kod gelmiyor. Başka e-postaya taşımak için ticket atacağım (hesabın ilk maili vs. biliyorum) ama takas yaptığım için sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır takas yaptığın için sıkıntı olmaz çünkü hesabın mail i sende şifre mail vs. biliyorsun takas yapman hiçbir şeyi değiştirmez.

Takas yaptığınızı söylememeye veya belli etmemeye özen gösterin. Bir de birkaç hafta bekleyin takas üzerinden, aniden IP değiştiği için takas belli olmasın. 1 dakikada 1500 kilometreyi nasıl gittin gibi sorular gelmesin. Sorun olmaz heralde.

Takas yaptığınızı söylememeye veya belli etmemeye özen gösterin. Bir de birkaç hafta bekleyin takas üzerinden, aniden IP değiştiği için takas belli olmasın. 1 dakikada 1500 kilometreyi nasıl gittin gibi sorular gelmesin. Sorun olmaz heralde.
Peki neden mail adresime e-posta gelmiyor ?

Bildiğim kadarıyla hesap paylaşımı yasak. Takas da hesap paylaşımına girdiği için sana sorulan sorular senin bildiklerin olmadığı sürece tüm soruları takası yaptığınız hesap sahibine sor.

Bildiğim kadarıyla hesap paylaşımı yasak. Takas da hesap paylaşımına girdiği için sana sorulan sorular senin bildiklerin olmadığı sürece tüm soruları takası yaptığınız hesap sahibine sor.
Satın alma geçmişinden olur mu ? Satın alma geçmişini biliyorum çünkü.

Geri
Yukarı