Rise Launcher virüslü mü?

IlIlIlIlIlIlIlI

Picopat
Arkadaşlar Minecraft'ta bir serverda oynayabilmek için bu Launcher'ı indirmem gerek ama içinde 5 tane virüs tespit etti sanırsam.
Türkiye'nin en büyük serverlarından biri sizce indirmem doğru mu?

Arkadaşlar Minecraft'ta bir serverda oynayabilmek için bu Launcher'ı indirmem gerek ama içinde 5 tane virüs tespit etti sanırsam.

Kaspersky kullanıyorum kurdum bir şey demedi oynuyorum ama Launcher beta da yani berbat yavaş onun yerine son oyuncuyu tercih edin ya da kendi Rise sürümünü indirin.

Normalde pek bilinmedik yazılımlar virüs tespit etmiş diyecektim ki Symantec de tespit etmiş. Ancak yanlış alarm olabilir; zira BitDefender, Kaspersky, Malwarebytes, F-Secure gibi yazılımlar virüs tespit etmemiş.

Arkadaşlar, Rise Launcher virüslü olabilir çünkü Windows 10'da yeni kullanıcı gözüküyor ve bu kullanıcı adı Craftrise ismim. Bu bana direkt keylogger gibi göründü ve VirusTotal Relations bölümüne bakacak arkadaşlar için oradaki dosyaların hiçbiri Rise Launcher değil çünkü 2 tanesi zaten hile. Öbürleri ise Rise Launcher değil. Bir de korsana destek yok ama Rise Launcher korsan değil zaten, sadece CraftRise'a girebilirsiniz. O yüzden Rise Launcher korsan değildir. CraftRise'a korsan diyenlere katıla katıla gülerler.

Herhangi bir sıkıntı olmaz Launcher çıktığından beri kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı