Rise of Kingdoms oynanmalı mı?

masad34

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1 yıl önce oyunu yükledim. Aşırı çok sevdim. 1000TL yatırdım ama P2W olduğu için gücüm diğerlerine göre az kaldığı için 1000TL verdiğim hesabı sildim. İçimde kaldı. Oyuna aşık oldum. Hep oynamak istiyorum ama P2W olduğu için pek bir şey yapamam. Başlasam da oyunun başında jump denen bir şey var, 5 gün boyunca aşırı çok oynaman lazım oyunu. Sizce geri başlayayım mı?

Mobil oyun olarak zevkli aslında ama biraz zaman kaybı çünkü parası olan önde oluyor böyle oyunlarda, zamanında yoldayken bir şeyler deneyeyim demiştim, pek mantıklı değil yani.

Bir de her şeyin inşaatı böyle oyunlarda zaman alıyor, belli bir süre sonra günler alıyor, değmez oynamaya.

Mobilde emülatör kurup Game Boy Advanced veya Nintendo DS oyunları oynayabilirsiniz bunun yerine veya PSP oyunları da olabilir.

Bir 1000 lira daha yatır tüm düşmanlarını dize getir.

P2W oyun kadar rezil bir şey yok. Hem online hem single player o kadar güzel oyunlar var ki piyasada (müşterisini yolma gibi bir derdi de olmayan) birazcık araştırsan o para tuzağı oyunların yüzüne bir daha bakmazsın.

Arkadaşlar, 1 yıl önce oyunu yükledim. Aşırı çok sevdim. 1000TL yatırdım ama P2W olduğu için gücüm diğerlerine göre az kaldığı için 1000TL verdiğim hesabı sildim. İçimde kaldı. Oyuna aşık oldum. Hep oynamak istiyorum ama P2W olduğu için pek bir şey yapamam. Başlasam da oyunun başında jump denen bir şey var, 5 gün boyunca aşırı çok oynaman lazım oyunu. Sizce geri başlayayım mı?

Hesap silinmez zaten yıllar sonra tekrar da girsen aynı hesabın gelir, sadece köyün sıfırlanmıştır, yeniden üretirsin ama kvk savaşlarında para yatırmazsan çok yaptığın savaştan da zevk alamıyorsun. Balina değilsen, low spender dediğimiz az ödeme yaparak küçüklere saldırır savaşırım diyorsan oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı