Rise of Kingdoms saldırı sonrası hesap sıfırlandı

İzzet Enes K

Decapat
Daha fazla  
23m gucum olan hesabima 4 5 farm hesabı olan 40+M guclu birisi ve 60M+olan birisi 20dk once saldirdilar. Onlara hiçbir şey yapmadim, sadece krallikta kendi basima gelisiyordum bir baktim 5dk once bildirim koyune saldirdilar diye. Girdim ve tum askerlerim olmus. Yardim edin hesabim sifirlandi.

Birliğin varsa bir nebze tekrardan güçlenebilirsin ama yoksa işin zor hatta kenarda köşede hiç lootun ve cevherin de yoksa yapacak bir şey yok gibi.

Güçlü güçsüzü yer yapacak bir şey yok xD
kanka bi kere bende birine saldirmistim sonrasinda bunun bi cezasi olucak krallikta boyle birsey yapamassin demislerdi sifirlamislardi o zamanlar 12m flndim simdi beni sifirlayanlar bu buyuk klandakiler anlamiyorum ben saldirinca cezasi oluyo onlara serbest mi

kanka bi kere bende birine saldirmistim sonrasinda bunun bi cezasi olucak krallikta boyle birsey yapamassin demislerdi sifirlamislardi o zamanlar 12m flndim simdi beni sifirlayanlar bu buyuk klandakiler anlamiyorum ben saldirinca cezasi oluyo onlara serbest mi
Tek başına klana kafa tutarsan böyle olur yapacak bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunda büyük klana girmen lazım aksi takdirde ham yaparlar.

Zamanında Empire four kingdoms oynardım onda bu olay yoktu kafana göre klansız birine dalma herif klansız gözükür ama sadece klan içinde değildir sonra bir bakarsın herifler müthiş şekilde saldırıyor sana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunda büyük klana girmen lazım aksi takdirde ham yaparlar.

Zamanında Empire four kingdoms oynardım onda bu olay yoktu kafana göre klansız birine dalma herif klansız gözükür ama sadece klan içinde değildir sonra bir bakarsın herifler müthiş şekilde saldırıyor sana.
klanim oldugum kralliktaki en guclu 2.klan ama bunlar anlasmali sekilde saldirmislar bu klan beni atmis diger klandakilerde saldirmis sanki validelerini neyse

Geri
Yukarı