Rise of the Tomb Raider: 20 year celebration Türkçe yama hatası

Daha fazla  
Epic Games üzerinden almıştım. Ama Türkçe yama yüklemeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. Galiba yama güncel sürüm ile uyumlu değil. Bu hakkında bilgisi olan var mı?

1640295414403.png

Oldukça ünlü bir hata bana göre. Geçen seneden beri aralıklarla konu görürüm. :D
Bu dosyayı indirip mevcut konuma atıp dener misiniz?

Son düzenleme:
@Havacılık Sevdalısı Benim attığım Tomb Raider’ın 2013 olanı içinmiş. Birden oyunları karıştırdım.
Buna göz atın. Ben bununla hallettiğimi hatırlıyorum. Manuel kurulum. Tabii dosyaları doğruladıktan sonra yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Steam için yazılmış ama genel olarak Epic’e de uyum sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
@Havacılık Sevdalısı Benim attığım Tomb Raider’ın 2013 olanı içinmiş. Birden oyunları karıştırdım.
Buna göz atın. Ben bununla hallettiğimi hatırlıyorum. Manuel kurulum. Tabii dosyaları doğruladıktan sonra yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Steam için yazılmış ama genel olarak Epic’e de uyum sağlayacaktır diye düşünüyorum.
Merhaba. Attığınız bağlantıdan dosyayı indirdim. Rottr_1027_tr bu isimde bir dosya geldi. Bunu nasıl kuracağım hakkında bilgi verir misiniz?
1640863932161.png

Geri
Yukarı