Rise of the Tomb Raider kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Cizmelikedi

Hectopat
Ekran kartı
Nvidia Geforce GT 430
Arkadaşlar öncelikle merhaba, Rise of the Tomb Raider indirdim. Oynuyordum, 2 kısım oynadım ama kar bölümünda yani sibirya bölümünda oyun kapandı. Daha sonra oyunu tekrar açtım continue dedim yüklenirken kapandı ve daha sonra hep aynı hatayı verdi. Çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sence de normal değil mi? Hem Windows 10 kullanıyorsun hem de ekran kartın GT 430. Oyun minimum da GTX 650 istiyor zaten. Bilgisayarınızın ömrünü bu kadar hızlı kısaltmayın. Zorlamanın anlamı yok.

Oyun orijinal mi?
hayır
Grafik ayarları ne alemde? Ayrıca sistemin geri kalan özelliklerini belirtiniz.
grafik ayarları en düşükte
Sence de normal değil mi? Hem Windows 10 kullanıyorsun hem de ekran kartın GT 430. Oyun minimum da GTX 650 istiyor zaten. Bilgisayarınızın ömrünü bu kadar hızlı kısaltmayın. Zorlamanın anlamı yok.
zaten geri windows 7 yapıcam oda hata veriyor şimdi inmiyor windows 7
Sadece bu oyunda mı sorun var?
hayır league of legends da aynı sorun var
Oyun orijinal mi?
kanka şunu biliyosan yardım et windows 7 indircem ınstal now dedim şöyle hata alıyorum Windows could not load device compatibility data. Error code: 0x5 biliyosan yardım et

Son düzenleme:
hayır

grafik ayarları en düşükte

zaten geri windows 7 yapıcam oda hata veriyor şimdi inmiyor windows 7

hayır league of legends da aynı sorun var

kanka şunu biliyosan yardım et windows 7 indircem ınstal now dedim şöyle hata alıyorum Windows could not load device compatibility data. Error code: 0x5 biliyosan yardım et

Windows 7 desteği yıllar önce bitti. Bu yüzden hata veriyor olabilir.

Windows could not load device compatibility data. Error code: 0x5 knk bu hatayı veriyor windows 7 inmezmi artık bide sadece rise of the tomb raider kapanmıyor league of legends kapanıyor oyuna giriyorum oyun kapanıyor noldu bu pc ye

Yeni konular

Geri
Yukarı