Rise of the Tomb Raider Türkçe yama sorunu

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar Rise of the Tomb Raider'ın Türkçe yamasını oyun çeviriden indirdim ve kurdum ilk başta aldığım hata attığım resimdeki gibi.
Daha sonra araştırdığıma göre Steam'de oyunu Betalar'dan Build 668.1'e almak gerekiyormuş. Bende aldım. Ve yine aynı hata. Bende vazgeçip İngilizce olarak oynamaya karar verdim fakat bu sefer de yama yüklenmiş ama yarım yamalak. Yani oyunun dil dosyalarını resmen bozmuş. Şimdi istediğim iki seçenek var.
1- yamayı doğru düzgün yükleyip Türkçe oynamak.
2- şu saçma durumdan kurtulup orijinal olarak İngilizce oynamak.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    15,5 KB · Görüntüleme: 136
Son düzenleyen: Moderatör:
1. yöntemi tam bilmiyorum.
2. Steam'den oyunun dosyalarını doğrulayın, kendisi otomatik düzeltecektir.
En iyisi. Şu an doğrulatıyorum 2 adet dosyayı yeniden yüklemenin gerektiğini belirtti. Bakalım.
Oyunun dosyalarını doğruladım ve düzeldi. Yamayı tekrar kurmadım, İngilizce oynamaya karar verdim.

Son düzenleme:
Kurulum dosyasına boş bir klasör göster. İlla ki exe dosyası istiyorsa rasgele bir exe dosyasını bir klasöre at, oyunun exesiyle aynı isme getir. O boş klasöre yamayı yükle, dosyaları kopyala oyunun kurulu olduğu yere at.

Kurulum dosyasına boş bir klasör göster. İlla ki exe dosyası istiyorsa rasgele bir exe dosyasını bir klasöre at, oyunun exesiyle aynı isme getir. O boş klasöre yamayı yükle, dosyaları kopyala oyunun kurulu olduğu yere at.
Bak bu aklıma gelmemişti teşekkürler fakat sanırım İngilizce oynayacağım.

Geri
Yukarı