Rise of The Tomb Raider Türkçe Yama

KURULUM NOTLARI
——————
– Türkçe Yama, oyunun Build 668.1 sürümüne uygun şekilde hazırlanmıştır.

OYUN ÇEVİRİ sayfada bu notu belirtmiş steamde sürümü yukarıda versiyon ile değiştirip kurarsanız oynayabilirsiniz. Iyi Oyunlar
Hocam programda manuel arama yerinde hiç bir yere tıklayamıyorum ya.

Problemi tam anlamadım fakat yamayı daha önce kurduysanız kalıntı dosyalar varsa denetim masasından silip tekrar deneyin.
Hocam yamayı uygularken en sonda ROTTR.exe dosya adresini aramak için iki seçenek sunuyor manuel ve otomatik arama, ikisine de tıklayamıyorum yani tıklıyorum hiç bir şey olmuyor.
1621887824983.png

Şu linkteki arkadaş yamadan önce oyuna girip dilde bişeyler yapıyor sonra çıkıyor falan onla alakalı mı ki?
Kurulum dosyasına boş bir klasör göster. İlla ki exe dosyası istiyorsa rasgele bir exe dosyasını bir klasöre at, oyunun exesiyle aynı isme getir. O boş klasöre yamayı yükle, dosyaları kopyala oyunun kurulu olduğu yere at.
Böyle bir çözüm yöntemi olabilir bir deneyin hocam.
Hocam yamayı uygularken en sonda ROTTR.exe dosya adresini aramak için iki seçenek sunuyor manuel ve otomatik arama, ikisine de tıklayamıyorum yani tıklıyorum hiç bir şey olmuyor.
Eki Görüntüle 1039488
Bu arada yamayı komple silip Steam den oyun dosyalarını doğrulayıp yamayı en baştan indirip kurmayı denerseniz belki çözülebilir.

Böyle bir çözüm yöntemi olabilir bir deneyin hocam.

Bu arada yamayı komple silip Steam den oyun dosyalarını doğrulayıp yamayı en baştan indirip kurmayı denerseniz belki çözülebilir.
Hocam kurulum osyasını bir klasör gösteremiyorum zaten attığım screenshotta hiç bir yere tıklayamıyorum. Yamayı komple sildim oyunu doğruladım yamayı yükledim kurdum hala aynı.

Hocam yardım edebilsem keşke ancak üretkenliğim burada durdu maalesef.
Yav ne saçma bir sorun ya, bunlar da beni bulur. Kesin çözümü çok basitte işte.
Pazartesi gün yaşadığım sorunu falan hallettim biraz oynadım bir DLC'de hata aldım sorun yamadan kaynaklıymış. Normal sürüme getirdim o DLC'yi oynadım. Sonra tekrar beta sürüme getirdim yama olmadı. Yamayı kaldırdım yükledim yama falan kuruluyor ama oyun türkçe olmuyor. Bana yardım edebilecek birileri var mı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı