Rise of Tomb Raider Baba Yaga DLC Hatası

Oğuz.

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi Baba Yaga DLC bölümünün başında patikadan aşağı iple kayıp tam karşıya geçecekken masaüstüne atıp şu şekilde bir hata veriyor:

''Tiger read request does not belong to this archive rise of tomb raider (was 30, expected 225)''

Öncelikle yamadan kaynaklandığını düşünüp yamayı kaldırdım. Yine aynı hatayı aldım. Steam üzerinden oyun dosyalarını yeniledim. Yine aynı hatayı aldım.

Ben de aldım aynı hatayı bugün TR yama için. Build 688 sürümünde oynadığımız için olabilir belki. Karşılaşan çözen varsa yardım edebilir mi?

Betadan çıkınca sorun düzeldi. Oyunun üstüne sağ tıklayıp hiçbir beta programına katılma demen lazım. DLC içeriği bitesiye kadar böyle oynayacağım sonra tekrar TR yamalı sürüme dönerim artık. Betadan çıkarken 1.9 GB tekrar dönerken 1 GB indirme var haberin olsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dün bunu denedim ve oldu. Beta programından çıkıp oyunu normal haliyle oynamak gerekiyormuş. Daha sonra 668.1 sürümüne geçilip yama kurulabilir.

Bu sorunu çözebilen var mı?
Steam üzerinden dosya bütünlüğünü doğruladığım da 3GB dosya indirdi ve yama gitti, son çare sürüm değiştirip oynamak.

Bunun başka bir çözümü yok mu arkadaşlar ?
Söylediğiniz şekilde oyunu beta değilde normal sürüme geri çektim, Buraya kadar tamam ama oyun ilerledikçe herhangi bir ölümde tekrar en baştan oyunun ilk hata verdiği yerden başlıyor ve çok can sıkıyor.

Son düzenleme:
@Jehremar yamayı tamamen kaldır, son sürüme güncelle. İngilizce olarak oynadım o bölümü başka çare bulamadım.
Oyunçeviri'nin kendi web sitesinde bununla ilgili bir yöntemden bahsedilmiş ama işe yaramıyor istersen bir onu da dene.

@Jehremar yamayı tamamen kaldır, son sürüme güncelle. İngilizce olarak oynadım o bölümü başka çare bulamadım.
Oyunçeviri'nin kendi web sitesinde bununla ilgili bir yöntemden bahsedilmiş ama işe yaramıyor istersen bir onu da dene.

Anladım hocam. Sıkıntı o bölümü orijinal dilinde oynak değil, Lara öldükten sonra en geriden oyunun ilk sıkıntı çıkardığı yerden başlaması.

Geri
Yukarı