Rise of Tomb Raider Türkçe yama sorunu

Valerinta_

Femtopat
Merhabalar direkt konuya gireyim, oyunceviri.com'dan Türkçe yama indirdim Steam'da beta sürümünü 668, 1 yaptım yamayı kuruyorum yama kuruldu diyor ama oyuna girdiğimde Türkçe olmuyor yardımcı olursanız sevinirim.

Sürümü 668.1 yaptıktan sonra güncellemesini beklediniz mi? Başka bir yöntem yok, oyunceviri kendisi bu şekilde anlatıyor zaten. Muhtemelen bir yerlerde eksiklik yapıyorsunuz.
daha önce Türkçe yama vardı baba yanga görevinde sorun çıkardığı için betadan kaldırıp yamayı kaldırdım şimdi olmuyor ama
ve güncel steam kütüphanede yanında 668,1 yazıyor

Biri bana acilen yardım edebilirmi çok rica edicem elinizde olan tüm yöntemleri denedim fakat bu oyun neden türkçe olmuyor gerçekten deliricem
-Betayı seçip kurdum ardından oyuna girdim dillerden polishi seçtim işte her neyse oyun türkçe olmadı
ardından türkçe yamayı sildim steamden çıkış yaptım virüs programı zaten yok bende tekrar kurmayı denedim bigfile.update 2.000.000.tiger böyle bir hata verdi. ondan sonra oyun dosyalarını doğruladım yeniden indirdi 2.5 gb işte sonra betayı sildim tekrar kurdum yine olmadı kafayı yemek üzereyim biri yardım etsin şu hatayı çözen kişiye steamden oyun atıcam 25 liraya max lütfen çok rica ediyorum
Biri bana acilen yardım edebilirmi çok rica edicem elinizde olan tüm yöntemleri denedim fakat bu oyun neden türkçe olmuyor gerçekten deliricem
-Betayı seçip kurdum ardından oyuna girdim dillerden polishi seçtim işte her neyse oyun türkçe olmadı
ardından türkçe yamayı sildim steamden çıkış yaptım virüs programı zaten yok bende tekrar kurmayı denedim bigfile.update 2.000.000.tiger böyle bir hata verdi. ondan sonra oyun dosyalarını doğruladım yeniden indirdi 2.5 gb işte sonra betayı sildim tekrar kurdum yine olmadı kafayı yemek üzereyim biri yardım etsin şu hatayı çözen kişiye steamden oyun atıcam 25 liraya max lütfen çok rica ediyorumv

Geri
Yukarı