Rise of Tomb Raider vs Assassin's Creed Ezio üçlemesi

kyzael

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar Rise of Tomb Raider 20. yıl gibi bir paket var, 22 TL içinde bir sürü DLC ve oyunun kendisi bulunuyor, diğer yandan Assassin's Creed Ezio üçlemesini alabilirim fakat Tomb Raider 20. yıl paketi veya AC Ezio üçlemesi paketi olarak sadece birini alabilirim hangisini almalıyım? Tomb Raider videolarını izledim daha çok beğendim gibi hatta Lara Ezio'dan daha suikastçımsı hareketlerde/fizikte bulunuyor. Öte yandan Assassin's Creed II/Brotherhood/Revelations'u oynayıp bitirdim fakat 1280x600 de ve en düşük ayarlarda, yani hakkını vererek oynadığımı sanmıyorum. Şimdi iki oyunu da 1920x1080 açabilirim. Hangisi alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten oynadığınız 3 oyunu ikinci defa oynamak sıkabilir. AC en sevdiğim oyun serisi ama ben bile unutmadan bir oyununa yeniden başladığımda sıkılıyorum. Aradan uzun bir zaman geçtiyse Assassin's Creed paketini alın bence. Ama gördüğüm kadarıyla Tomb Raider'a içiniz ısınmış ve zaten AC'in oyunlarını oynamışsınız. Tomb Raider'ı deneyebilirsiniz. Seversiniz diye düşünüyorum güzel bir oyun o da.

Merak etme zaten high grafiklerde bile iyi denilebilecek grafikleri yok AC 2'nin. Aynı zamanda oynanış çok kütük ve bir yerden sonra görevler tekrara bağlıyor. Bence Tomb Raider al o fiyata kaçırılmaz. Ama ben çok gizlilik seviyorum eski AC'leri özledim diyorsan bir şey diyemem.

Hocam zaten oynadığınız 3 oyunu ikinci defa oynamak sıkabilir. AC en sevdiğim oyun serisi ama ben bile unutmadan bir oyununa yeniden başladığımda sıkılıyorum. Aradan uzun bir zaman geçtiyse Assassin's Creed paketini alın bence. Ama gördüğüm kadarıyla Tomb Raider'a içiniz ısınmış ve zaten AC'in oyunlarını oynamışsınız. Tomb Raider'ı deneyebilirsiniz. Seversiniz diye düşünüyorum güzel bir oyun o da.
Oynayalı 5-6 ay oldu fakat her şeyi/görevleri vs. yapılacak/yaptığım şeyleri, yan görevleri hatırlıyorum, oyun sonunu hatırlıyorum.

Oynayalı 5-6 ay oldu fakat her şeyi/görevleri vs. yapılacak/yaptığım şeyleri, yan görevleri hatırlıyorum, oyun sonunu hatırlıyorum.
Kişiden kişiye değişir ama benim oynarken hep aklıma geliyordu önceden oynadığım sahneler. Eskiden oynadığınızdaki aldığınız zevki vermez diye düşünüyorum.

Kişiden kişiye değişir ama benim oynarken hep aklıma geliyordu önceden oynadığım sahneler. Eskiden oynadığınızdaki aldığınız zevki vermez diye düşünüyorum.
Kesinlikle öyle, oyunun 2 sahnesinin videosunu izliyorum o görevde olacak ve ilerisindeki 2-3 görevde yapılacak bütün her şeyi hatırlıyorum.

Geri
Yukarı