RISK: Global Domination "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" hatası

MeNes38

Centipat
RISK: Global Domination adlı oyunu 1 hafta öncesine kadar sıkıntısız telefonumdan oynayabiliyordum. Ama oyuna şimdi girmeye çalıştığımda beni oyunun Play Store sayfasına atıyor ve cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. Telefonum Xiaomi Note 8 Pro telefonum güncel. Evdeki diğer Xiaomi telefondan risk oyununu arattigimda play Store'da karşıma çıkıyor. Kendi telefonumda APK indirmeyi falanda denedim gene olmadı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

RISK: Global Domination adlı oyunu 1 hafta öncesine kadar sıkıntısız telefonumdan oynayabiliyordum. Ama oyuna şimdi girmeye çalıştığımda beni oyunun Play Store sayfasına atıyor ve cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. Telefonum Xiaomi Note 8 Pro telefonum güncel. Evdeki diğer Xiaomi telefondan risk oyununu arattigimda Play Store'da karşıma çıkıyor. Kendi telefonumda APK indirmeyi falanda denedim gene olmadı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Arkadaşım Redmi Note 8 kullanıyor aynı hatayı bizde aldık RISK: Global Domination oyunu bizim cihazımızın da sürümüyle uyumlu değilmiş neden böyle bir şey oldu öğrenmekte fayda var çözen olursa çok güzel olur ama çözüleceğini pek sanmıyorum şirketler minimum cihaz desteğini yükselttikten sonra bu durumu şirket bir şey yapmadıkça çözemeyiz

Arkadaşım Redmi Note 8 kullanıyor aynı hatayı bizde aldık RISK: Global Domination oyunu bizim cihazımızın da sürümüyle uyumlu değilmiş neden böyle bir şey oldu öğrenmekte fayda var çözen olursa çok güzel olur ama çözüleceğini pek sanmıyorum şirketler minimum cihaz desteğini yükselttikten sonra bu durumu şirket bir şey yapmadıkça çözemeyiz
Ben durumu çözdüm kanka sana link atayım bunları indir oyna

Bunu indir xapk dosyasının bunun ile kuracaksın

Bu linkten fotoğraftaki yerden xapk olarak indir son sürümü xapk installer ile kurulumu yap

İyi oyunlar herkese :)

Dosya Ekleri

• 2022-11-25_21-49-28.png
    2022-11-25_21-49-28.png
    42,1 KB · Görüntüleme: 83

Geri
Yukarı