Riskhack. Utility hatası

Efe0819

Hectopat
Daha fazla  
Oyun yüklerken ya da dosya silerken bu hatayı alıyorum. Sizce kötü bir şey mi?
Anti virüs programı bytefence.
Not: Ben yüklemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa ByteFence diye bir antivirüs duydum. 360 Total Security'nin yan çarı gibi duruyor. (Siteleri bile birbirine benziyor. Neredeyse aynısını yapacaklarmış.) Eğer siz yüklemediyseniz büyük ihtimalle herhangi bir program kurduğunuz için ilgili antivirüsün indirilmesine de izin vermişsinizdir. ByteFence yazılımını kaldırabilirsiniz. Onun yerine Kaspersky Total Security ya da Malwarebytes yükleyerek virüs taraması yapabilirsiniz. Ardından çıkabilecek zararlıları temizleyebilirsiniz.

Şu anda Kaspersky Total Security ve Bitdefender Total Security 3 aylık deneme sürümüyle ücretsiz bulunmaktadır. Denemenizi tavsiye ederim. Lütfen bilindik ve güçlü antivirüs programları kullanmaya özen gösteriniz.

Son düzenleme:
İlk defa ByteFence diye bir antivirüs duydum. 360 Total Security'nin yan çarı gibi duruyor. (Siteleri bile birbirine benziyor. Neredeyse aynısını yapacaklarmış.) eğer siz yüklemediyseniz büyük ihtimalle herhangi bir program kurduğunuz için ilgili antivirüsün indirilmesine de izin vermişsinizdir. Bytefence yazılımını kaldırabilirsiniz. Onun yerine Kaspersky Total Security ya da Malwarebytes yükleyerek virüs taraması yapabilirsiniz. Ardından çıkabilecek zararlıları temizleyebilirsiniz.

Şu anda Kaspersky Total Security ve Bitdefender Total Security 3 aylık deneme sürümüyle ücretsiz bulunmaktadır. Denemenizi tavsiye ederim. Lütfen bilindik ve güçlü antivirüs programları kullanmaya özen gösteriniz.

Çok sağ ol teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı