Rival 110 çift tıklama problemi

furkan.99

Kilopat
Herkese merhaba. Çok memnun olarak kullandığım faremin 1 haftadır sol Click'i çift tıklıyor. Sanırım Switch ömrünü tamamladı. Garantisi bittiği için değişim yapamayacağım. Bu yüzden yeni bir fare almaktansa kendim Switch'i değiştirmeyi düşünüyorum fakat hangi Switch'i almam gerektiğini anlayamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba. Çok memnun olarak kullandığım faremin 1 haftadır sol Click'i çift tıklıyor. Sanırım Switch ömrünü tamamladı. Garantisi bittiği için değişim yapamayacağım. Bu yüzden yeni bir fare almaktansa kendim Switch'i değiştirmeyi düşünüyorum fakat hangi Switch'i almam gerektiğini anlayamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.
Markadan markaya değişir mi bilmiyorum ama ben Logitech mouse kullanıyorum Switch değiştirmek için içini açtım omron marka switchleri vardı 400-500 TL bandında bir mouse internetten omron marka switch aldım 50M ömrü olan.Gayet te memnunum.Fakat switch değiştirme biraz ince bir iş lehim yapma işinde acemiyim diyorsan bilen birine yaptırtman da fayda var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Zamanında A4Tech kullanıyordum ve mouse'un üzerindeki tuşa yanlışlıkla bastıktan sonra çift tıklamaya başlamıştı. Umarım donanımsal değildir.

Markadan markaya değişir mi bilmiyorum ama ben Logitech mouse kullanıyorum Switch değiştirmek için içini açtım Omron marka Switch'leri vardı 400-500 TL bandında bir mouse internetten Omron marka Switch aldım 50M ömrü olan. Gayet te memnunum. Fakat Switch değiştirme biraz ince bir iş lehim yapma işinde acemiyim diyorsan bilen birine yaptırtman da fayda var.
Lehim işi vs halledilir fakat hangi Switch almam gerektiğini anlamadım. SteelSeries'ın kullandığı Switch Kailh marka Switch. Omron uyumlu olur mu bir bilgim yok ve internette baktığım zaman Switch satılan site neredeyse yok denecek kadar az. Aldığınız ürünün linkini atma şansınız var mı ?

Zamanında A4Tech kullanıyordum ve mouse'un üzerindeki tuşa yanlışlıkla bastıktan sonra çift tıklamaya başlamıştı. Umarım donanımsal değildir.
Donanımsal olduğunu düşünmüyorum. İnternette baktığımda bu sorunla karşılaşan bir sürü insan var ve switch değiştirerek sorunlarını çözmüşler.

Geri
Yukarı