Rival 3 Alınır mı?

MrGogglesakay

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : Ryzen5 5600 (Stock CPU Cooler)
GPU : Gigabyte RX 6700 XT Eagle 12GB
Anakart : Asus PRIME A520M-K
Ram : Kingston Fury Beast 3200mhz 2x16GB
Depolama : Kioxia Exceria G2 1TB.
Depolama2 : Toshiba 3.5" 1 TB 7200rpm
PowerS : Archon 700W.
Meslek
Ziraat Mühendisliği
Elim orta-büyük arası boyutta 400 lira bütçem var. SteelSeries Rival 3 almayı düşünüyorum sizce Rival 3 alınır mı? Sorunları var mı?

Aktif olarak kullanıyorum memnunum. Benim elim çok büyük ve kullanmakta zorlanıyorum açıkcası. Eğer elin büyükse tavsiye etmem. Ayrıca farede LOD sorunu var. Bant çözümünü uygularım diyorsan alabilirsin.

Hocam bence Rival 3 önceki Rival 110 kadar kaliteli değil siz bilirsiniz ama ne için kullanacaksınız?Ona göre önerebilirim.
Çok türde oyun oynuyorum(FPS MOBA, RPG) ve internette de oldukça zaman geçiriyorum.

Aktif olarak kullanıyorum memnunum. Benim elim çok büyük ve kullanmakta zorlanıyorum açıkcası. Eğer elin büyükse tavsiye etmem. Ayrıca farede LOD sorunu var. Bant çözümünü uygularım diyorsan alabilirsin.
LOD sorunu bana çok büyük bir sıkıntı çıkarır mı? Mouseyi kaldıra kaldıra oynayan biri değilim.

Hocam bence Rival 3 önceki Rival 110 kadar kaliteli değil siz bilirsiniz ama ne için kullanacaksınız?Ona göre önerebilirim.
Rival 110 mu almalıyım kafam karıştı.

1659873748600.png

Uhh.. Türkiyede satışı olmadığı için fiyatı çok pahalı.

Çok türde oyun oynuyorum(FPS MOBA, RPG) ve internette de oldukça zaman geçiriyorum.

LOD sorunu bana çok büyük bir sıkıntı çıkarır mı? Mouseyi kaldıra kaldıra oynayan biri değilim.
Çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Eğer rahatsız ederse bant kesin çözüm sunuyor onu uygularsın.

Geri
Yukarı