Çözüldü Rival 3 League of Legends hassasiyet sapıtıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Rival 3 fare aldım. Görünürde hiçbir sıkıntı yok fakat League of Legends'a girince fare un hassasiyeti sapıtıyor. Rahatsız edici biçimde yavaşlıyor. Oyun içinden ayarımı yapıp yeterli hıza yükseltiyor ve oynamaya devam ediyorum, çok enteresan bir biçimde oyunda yaptığım ayar masaüstündeki imlecimin hızına da sirayet ediyor. Bu çok canımı sıkmaya başladı. Kronik bir sıkıntı vs gibi bir şey mi var yoksa elimdeki üründen kaynaklı bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim.
Not: Diğer oyunlarda da denedim ve herhangi bir sorun yaşamadım( CS:GO, Valorant, Witcher 3).

Çözüm
SteelSeries GG açın. Orada Engine var, ona tıklayın. Sonra üst kısımda Apss var, ona tıklayın. Oradan League of Legends'i bulun ve kapatın. Sorun çözülmesi lazım. Ek olarak SteelSeries GG ayarlar > Auto Clip > kapat deyin.
Saçma bir öneri olabilir ama görüntü ayarları penceresiz ise tam ekran, tam ekran ise penceresiz yapıp deneyebilir misiniz?

SteelSeries GG açın. Orada Engine var, ona tıklayın. Sonra üst kısımda apss var, ona tıklayın. Oradan League of Legends'i bulun ve kapatın.

Teşekkür ederim çözüme bu şekilde ulaştım. Arka planda uygulama çalıştırmaktan nefret ettiğim için laptopu kullanırken SteelSeries GG yide kapatıyorum. Açık unuttuğumda autoclip yapıp canımı sıkıyordu onu da kapattım çok sağ olun.

Geri
Yukarı