Rival 3 makro nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

acar92

Hectopat
Elimde Rival 3 var ve Minecraft'ta makro yapmak istiyorum. Ama nasıl ayarlayacağımı bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Ne yapıcağı kimseyi ilgilendirmez. Arkadaş soru sormuş. Cevap vericekseniz verin vermicekseniz de konuyu kirletmeyin.
Konuyu kirletmeyin öyle mi? Umarım dalga geçiyorsundur. Ne yapacağı beni ilgilendirir çünkü sonuç olarak oyundan zevk alamayan ben yani oyuncular oluyor.
İşte nasıl yapmam gerekiyor ayarları anlayamadım

Arkadaş haklı ne yapacağımı kimseyi ilgilendirmez.
İlgilendirir. Çünkü sen gelip benim oyun zevkimin içine ediyorsan bu beni ilgilendirir!

Konuyu kirletmeyin öyle mi? Umarım dalga geçiyorsundur. Ne yapacağı beni ilgilendirir çünkü sonuç olarak oyundan zevk alamayan ben yani oyuncular oluyor.
Dediğim gibi arkadaş ne yapacağını belirtmemiş. Hızlı yapı yapmak için olabilir. Moderatörler uygun gördüyse sizin söyleyecek bir şeyiniz olmamalı.
Konuya gelecek olursak SpeedAutoClicker kullanabilirsiniz.

İlgilendirir. Çünkü sen gelip benim oyun zevkimin içine ediyorsan bu beni ilgilendirir!

Belki bunu Online yapmayacağım? Neden böyle toxic davranıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı