Çözüldü Rival 3 mouse yere düştükten sonra bir garip hissettiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RasihQ

Centipat
Daha fazla  
Rival 3 Wireless'ın ışıklarını ayarlıyordum ayarları bitirdikten sonra ışığa bakmak için elime aldım, elimden kaydı yaklaşık 80 santimlik bir noktadan düştü. Düz bir şekilde düştü bayağı endişelendim ama sorun yok gibi gözüküyordu fakat oyunlarda flick atınca yay gibi bir şeyin titrediğini hissediyorum Mouse'da. Psikolojik midir yoksa bir parça yerinden oynamış olabilir mi?

Çözüm
Clickler yerindeyse havaya kalkık değilse, elinizle sallayınca bi sallantı gelmiyorsa dert ediceğiniz bişey yok o fareyi defalarca söktüğüm için biliyorum. Sadece en kırılgan yeri clicklerin gövdeye 1 vida ile tutturulduğu yer kırılıyor o kırık değilse bir sorun çıkıcağını sanmıyorum. Pillerin yerini kontrol edin belki piller haraket ediyordur.
Teşekkürler dostum yere düştüğünde pillerin olduğu kapak çıkmıştı ama pillerin yerinden oynadığını o telaşla düşünememiştim sayende iyice oturttum ve o hissiyat tamamen gitti.
Rica ederim. Hem AAA pil hem AA pil kullandığından olabiliyor öyle haraket etmeler iyi günler ben teşekkür ederim.

Teşekkürler dostum yere düştüğünde pillerin olduğu kapak çıkmıştı ama pillerin yerinden oynadığını o telaşla düşünememiştim sayende iyice oturttum ve o hissiyat tamamen gitti.
Çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı