Rival 3 vs G203 vs DeathAdder Essential

imquincy

Decapat
Daha fazla  
Normalde kablosuz fare alacaktım fakat pilli fareların bile fiyatları uçmuş. O yüzden daha bütçeli bu 3 fareyi buldum. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbirini. Üçü de kronik sorunlu. Maksimum bütçeni, tutuş şeklini ve elin küçük mü büyük mü söyleyebilir misin?
Genellikle mausu komple kavramam rekabetçi oyun oynarken. Parmaklarımın ucunda oynarım daha iyi hassasiyet için. Bu yüzden de hafif bir mouse istiyordum. Elim de ortalama boyutta. Bütçe olarak ise 600-700'den daha fazla çıkabileceğimi sanmıyorum.

Genellikle mausu komple kavramam rekabetçi oyun oynarken. Parmaklarımın ucunda oynarım daha iyi hassasiyet için. Bu yüzden de hafif bir mouse istiyordum. Elim de ortalama boyutta. Bütçe olarak ise 600-700'den daha fazla çıkabileceğimi sanmıyorum.
Hepsiburadada yeni hesap açıp selam100 koduyla 100 tl indirim yapabilirsiniz. Eğer olmazsa SteelSeries Prime Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kod büyük harfle olacak SELAM100

G203 ve Essantial kronik sorunlu.
Bence Ss prime en iyi tercih olur.
Hepsiburadada yeni hesap açıp selam100 koduyla 100 tl indirim yapabilirsiniz. Eğer olmazsa SteelSeries Prime Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kod büyük harfle olacak SELAM100
Saolun hocam tavsiyeleriniz için. Yaza kadar değerlendirip almayı planlıyorum.

Geri
Yukarı