Rival 3 Wireless alınır mı?

Bunun sıkıntılı olduğunu duydum bende kablosuz bakıyorum G403 alacağım sanırsam.

Hem kablolu hem kablosuz kullanabiliyorsunuz. Kendim de kullanıyorum, öneririm. Eliniz büyükse rahatsız eder ama mouse biraz küçük.

Tavsiye etmem bizzat kendim kullandım pilli kullanımından dolayı aşırı ağır ve FPS oyunlarında kullanıcaksan gecikmesi fark edilebilir şeklide belli oluyor o yüzden hiç önermem.

Kablosuyla sıkıntı yasatma durumu söz konusu çok nadir yaşadım.

Oyunlarda gecikme yapar mı hocam fazla? Aralarındaki farklar neler.

Sisteme bağlı olarak yavaşlatma söz konusu çok açık uçlu olsa da arada yasiyorum.

Scroll'da metalik bir ötme sesi vardı. Yüksek ve rahatsız edici bir ses. Kronik bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sonradan başkalarının da bundan şikayet ettiğini yorumlarda okudum. Artık almıştım. Ergonomisi güzel ama memnun kalmadım.

Bunun yerine HyperX Pulsefire Dart Wireless aldım. Çok çok memnunum. Kablosuz fareyi kablosuz şarj edebilmek çok hoş şarj için bile kabloya ihtiyaç yok.

MSI GM 41 de güzel sanırım. Yorumları çok olumlu.

Son düzenleme:
Evet gerçekten güzel ürünler fakat bütçem şuan maksimum 600 lira

Evet gerçekten güzel ürünler fakat bütçem şuan maksimum 600 lira
O zaman kablolu güzel sensörlü modellerden bak. O fiyatlara pek kaliteli kablosuz yok. HyperX Raid mesela, MSI'ın kablolu GM41 modeli olabilir. Lenovo'nun da sensörü çok iyi değil sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…