Rival 3 Wireless alınır mı?

Hem kablolu hem kablosuz kullanabiliyorsunuz. Kendim de kullanıyorum, öneririm. Eliniz büyükse rahatsız eder ama mouse biraz küçük.

Kablosuyla sıkıntı yasatma durumu söz konusu çok nadir yaşadım.

Oyunlarda gecikme yapar mı hocam fazla? Aralarındaki farklar neler.

Sisteme bağlı olarak yavaşlatma söz konusu çok açık uçlu olsa da arada yasiyorum.

Scroll'da metalik bir ötme sesi vardı. Yüksek ve rahatsız edici bir ses. Kronik bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sonradan başkalarının da bundan şikayet ettiğini yorumlarda okudum. Artık almıştım. Ergonomisi güzel ama memnun kalmadım.
Ekran Resmi 2022-12-16 22.33.45.png

Bunun yerine HyperX Pulsefire Dart Wireless aldım. Çok çok memnunum. Kablosuz fareyi kablosuz şarj edebilmek çok hoş şarj için bile kabloya ihtiyaç yok.

MSI GM 41 de güzel sanırım. Yorumları çok olumlu.

Son düzenleme:
Scroll'da metalik bir ötme sesi vardı. Yüksek ve rahatsız edici bir ses. Kronik bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sonradan başkalarının da bundan şikayet ettiğini yorumlarda okudum. Artık almıştım. Ergonomisi güzel ama memnun kalmadım. Eki Görüntüle 1604618

Bunun yerine HyperX Pulsefire Dart Wireless aldım. Çok çok memnunum. Kablosuz fareyi kablosuz şarj edebilmek çok hoş şarj için bile kabloya ihtiyaç yok.

MSI GM 41 de güzel sanırım. Yorumları çok olumlu.
Evet gerçekten güzel ürünler fakat bütçem şuan maksimum 600 lira :)

Geri
Yukarı