Rival 3 Wireless mouse nasıldır?

scofieldyancar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bugün yaptığım araştırmalar sonucunda Rival 3 Wireless fareyi almaya karar verdim. Fareyi kullanan varsa memnun mu? Eksileri ve artılarını belirtebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bugün yaptığım araştırmalar sonucunda Rival 3 Wireless fareyi almaya karar verdim. Fareyi kullanan varsa memnun mu? Eksileri ve artılarını belirtebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Hocam güzel bir fare. Tutuşu falan çok rahat. Sadece kullanım süresi biraz kısa gelebilir ama ben RGB'sini kapatıp günde 2-3 saat bakarak 1000Hz de 1 aydan fazla dayandığını gördüm.

G304 alın daha iyi. 305 ile aralarında fark yok. Asya pazarında G304, Avrupa pazarında G305 diye geçiyor. Alırken satıcının JetClick veya ZoccoShop olmasına dikkat edin yeter.

G304 alın daha iyi. 305 ile aralarında fark yok. Asya pazarında G304, Avrupa pazarında G305 diye geçiyor. Alırken satıcının JetClick veya ZoccoShop olmasına dikkat edin yeter.
Jetklik neden hocam ? Adamlar outlet ürün satıyorlar ve bunlarla alakalı çokça şikayet ve beyaz ebay sitede outlet ürünleri yayınlıyorlar ve satıyorlar. Ben güvenilir bulmuyorum orayı..

Geri
Yukarı