Rival 3 Wireless vs Logitech G305 Lightspeed

Bütçe
500

Surthor

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, kendime bir oyuncu faresi almak istiyorum. Şu an Razer DeathAdder Tournament Edition oyuncu faresi var. Gayet memnunum ama kablo kalabalığı olduğu için kablosuz mouse almak istiyorum. Bütçem 400-500 lira. Daha da üstüne çıkmak istemiyorum çünkü kablosuz mouselar uzun ömürlü olmuyor bu zamana kadar tecrübe ettiğim kadarıyla. Sık sık oyun oynayan birisi değilim. FPS tarzı oyun oynuyorum sadece. Haliyle fare tepkimesi önemli oluyor. Daha önce kablosuz bir Gaming mouse kullanıyordum ve fare yavaş yavaş takılmalar yapmaya başladı, en sonunda da hiç oyun oynayamaz oldum. Tabii kalitesiz bir fareydi. Şimdi de az daha para verip maksimum 3-4 yıl oyun oynayabileceğim bir mouse arıyorum. Konu başlığında yazdığım modeller arasında kaldım ama Katar Pro Wireles modeli de son zamanlarda gözüme çarptı. Siz ne diyorsunuz? Fare tutuşum palm grip diye geçiyor sanırım. Tek isteğim farenin oyun oynarken takılmaması. Profesyonel bir oyuncu değilim. Gecikme değeri aşırı önemli de değil. Tavsiyelerini, görüşlerinizi bekliyorum.
Sanirim bt baglantisi 2.4ghz usb baglantisindan daha kotuymus. Yani oyun oynicaksan bt ile baglamican fareyi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı