SteelSeries Rival 3 Wireless vs Logitech G G305 LIGHTSPEED

e.bukucu

Hectopat
Yer
Gaziantep
Merhabalar,

Öncelikle ürünleri tek yerden alabiliyorum ondan dolayı seçeneklerim kısıtlı. Bu farelerden hangisi daha istikrarlı ve performanslıdır? Uzun süre götürmesini istiyorum ve bağlantı sorunlarıyla karşılaşmak istemiyorum pek.

SteelSeries Rival 3 Wireless
Logitech G G305 LIGHTSPEED

Kullandığım fare G203, biraz daha büyük olmasını isterdim palm şeklinde tuttuğum için. Ama performans ve dayanıklılık daha önemli. Ayrıca iki ürün arasında 450₺ gibi bir fiyat farkı var.

Görüşleriniz nelerdir? Ben fiyatı ve yapısı itibariyle biraz daha Steelseries Rival 3 Wireless'e yakınım ama dediğim gibi önemli olan dayanıklılık/performans.

Ben Rival 3 kullanıyorum hiçbir sorununa rastlamadım FPS oyunu delisiyim ne bir yırtılma ne de kronik sorunu var diyorlar onlada karşılaşmadım ama ama alacaksan etrafında MediaMarkt Teknosa vb. yerler varsa oradan stoklarına bakıp al.

Şarj durumu nasıl hocam? Bazı yerlerde şarjı kötü denilmiş.

Yani şarj durumunu bilmiyorum ben kablolu kullanıyorum ama senin için önemli olan performans olmalı değil mi? Tasarruf modunda ışıklar falan kapalıyken 400 saati bulur diyorlar eğer şarj değiştirmek seni maddi durumdan etkilemezse Rival 3 al bence.

Geri
Yukarı