Rival 300 sensör problemi

Minpachie

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba;
İtopya'dan monitörün yanında hediye olarak gelen SteelSeries Rival 300 oyuncu faremde sensör problemi yaşıyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla genel bir problem varmış. İtopya ile iletişime geçtiğimde eğer fareyi gönderirsem firma iade kararı verir ise ürün bedelsiz olarak gözükecek ve tarafıma para iadesi dahil yapılmayacak. Monitörü de ben almadığım için verdiğim para tamamen boşa gitmiş olacak. SteelSeries ürünleri ile ilgili servis Türkiye'de neresidir? İtopya bana Tecpro isimli firmayla iletişime geçmemi söyledi fakat bu firma ürüne bakmadıklarını söyledi. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak bir sorun derken? İlk defa sizden duydum böyle bir sorun olduğunu. SS'in Gebze'de servisi var numarasını alıp oradan bilgi alabilirsiniz.

Genel olarak bir sorun derken? İlk defa sizden duydum böyle bir sorun olduğunu. SS'in Gebze'de servisi var numarasını alıp oradan bilgi alabilirsiniz.
Demek istediğim aslında birçok kişi bu modelde böyle bir sorunla karşılaşmış. Servis numarasını da bulamadım.

Sensör sorunu derken tam sorun nedir hocam?
Şöyle ki, mouse hareket ettirdiğimde belirli boşluklarda dikey ya da doğrudan yatay olarak hareket ediyor. CSGO oyunu oynarken bu durum aşırı can sıkıyor. YouTube’da bu sorunla ilgili videolar mevcut. Herhangi bir yazılımdan kaynaklı sorun değil.

Belki saçma gelicek ama mousepadi kaldırıp normal masanda bir dener misin
Şöyle ki, mouse hareket ettirdiğimde belirli boşluklarda dikey ya da doğrudan yatay olarak hareket ediyor. CSGO oyunu oynarken bu durum aşırı can sıkıyor. YouTube’da bu sorunla ilgili videolar mevcut. Herhangi bir yazılımdan kaynaklı sorun değil.

Bilemedim hocam o zaman bende 300s var. Bende mouspad üzerindeyken donma atlama yapıyor normal masada akıyor. Bugün steelseries in mouspad ini alıp deneyeceğim bende bakalım sorun neydeymiş.
Aslında üründe bir sorun olabilir ve ben bunu anlayışla karşılayabilirim. Fakat İtopya'nın dalga geçer gibi bana geri dönüş sağlaması ayrıca sinirimi bozan bir durum oldu. İtopya'dan alışveriş yapmayı düşünüyordum ve umursamaz tavırları beni kararımdan vazgeçirdi. Paramızla rezil oluyoruz resmen.

Çok saçma bir durum bence şikayet vara yazmalısınız. Ürün değişimi yapılmalı böyle bir durum var ise.
Aslında üründe bir sorun olabilir ve ben bunu anlayışla karşılayabilirim. Fakat İtopya'nın dalga geçer gibi bana geri dönüş sağlaması ayrıca sinirimi bozan bir durum oldu. İtopya'dan alışveriş yapmayı düşünüyordum ve umursamaz tavırları beni kararımdan vazgeçirdi. Paramızla rezil oluyoruz resmen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı