SS Rival 300 Takılma Sorunu

mret

Hectopat
Merhabalar. Yaklaşım 6 ay önce Steelseries Rival 300 Mouse'u aldım ve hala kullanıyorum. Ama mouseyi çevirirken bi sıkıntı yaşıyorum. Kaldırınca ya da ani bir hareket yapınca 1 saniyelik bir donma oluyor. Sorun mouseyi aldığımdan beri var ve donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Steelseries engine kurulu ve ilk kurduğumda bu sıkıntı azcık azalmıştı ama hala bariz bir şekilde ortada. Recep abiye güvenim sonsuz ama tabi bu konuyu görürse :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
[/B]

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 300' lerde genel sensör problemi var senin şansına denk gelmiş :D. Bendeki Rival 300' de de var aynı problem anlık atlama yapıyor rastgele zamanlarda, donma problemi hiç yaşamadım o yüzden bence servise gönderin fareyi çünkü donma problemi kronik bir problem deil, atlama problemi gibi.

Biraz eski bir konu ama yazmak istedim gelen arkadaşlar illa ki olur bu konuya mouseun modunu color shift modundan steady moduna alın. Sorununuz kesin çözülecektir.

Merhabalar. Yaklaşım 6 ay önce Steelseries Rival 300 Mouse'u aldım ve hala kullanıyorum. Ama mouseyi çevirirken bi sıkıntı yaşıyorum. Kaldırınca ya da ani bir hareket yapınca 1 saniyelik bir donma oluyor. Sorun mouseyi aldığımdan beri var ve donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Steelseries engine kurulu ve ilk kurduğumda bu sıkıntı azcık azalmıştı ama hala bariz bir şekilde ortada. Recep abiye güvenim sonsuz ama tabi bu konuyu görürse :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
[/B]
Bu sorunun çözümünü bilen var mı ?
Biraz eski bir konu ama yazmak istedim gelen arkadaşlar illa ki olur bu konuya mouseun modunu color shift modundan steady moduna alın. Sorununuz kesin çözülecektir.
Steelseries 300s aldım 6 ay kadar önce falan şimdi masaüstünde falan gezinirken takılmalar oluyor sizin önerdiğiniz taktik işe yaramadı

Bu sorunun çözümünü bilen var mı ?

Steelseries 300s aldım 6 ay kadar önce falan şimdi masaüstünde falan gezinirken takılmalar oluyor sizin önerdiğiniz taktik işe yaramadı
Şahsen benim sorunum tam böyle değildi benimki arada sırada teleport oluyordu sorunumu çözdüm ve ben rival300 kullanıyorum. Steel Series iyi bir marka olsada bu hataları üzüyor.

Dostum şimdi denedim bir az denicem sana geri dönüş yapıcam eğer olmaz ise yardımcı olabilir misin ?

Geri
Yukarı