Rival 300s vs Corsair Harpoon RGB

bayonetcharge

Hectopat
Daha fazla  
İtopya'da şu aşağıdaki iki ürün indirimde daha önce Adeks İnternet Kafe'de Rival 600 ve farklı olarak birkaç mouse kullandım. Elim büyük değil orta boyutta denilebilir. Rival 600'ü beğenmiştim Sizce bu iki mouse arasından hangisini seçmeliyim. Ürünler:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Harpoon'dan memnun değilim çünkü avucumun içini terletmekten ziyade adeta yakıyormuş gibi hissettiriyor çünkü hem RGB aydınlatmasına denk geliyor hemde sanki belli bir ele özel tasarlanmış gibi garip bir yapısı var. Ayrıca elim büyük ve mouse gerçekten küçük geliyor. Önceden kullandığım 20 liralık Trust mouse bile daha iyi elime oturuyordu. Keşke bu indirim 2 ay önce olsaydı Rival 300'ü tercih ederdim. Üstelik ben 150 TL'ye Harpoon'u almıştım.

Ben Harpoon'dan memnun değilim çünkü avucumun içini terletmekten ziyade adeta yakıyormuş gibi hissettiriyor çünkü hem RGB aydınlatmasına denk geliyor hemde sanki belli bir ele özel tasarlanmış gibi garip bir yapısı var. Ayrıca elim büyük ve mouse gerçekten küçük geliyor. Önceden kullandığım 20 liralık Trust mouse bile daha iyi elime oturuyordu.
yani steelseries mi alayım

SteelSeries farelerin o kadar fazla kronik sorunları var ki artık cesaret edip öneremiyorum. Rival 600'den tut, Rival 310'a kadar hep bir kusuru çıkıyor.

Kendim Ağustos ayından bu yana Corsair Harpoon kullanmaktayım ve memnunum. Daha önce kullandığım fareler Logitech G502 Proteus Spectrum, Logitech G900 Chaos Spectrum ve Corsair Dark Core RGB.(Dark Core RGB'yi hala bazı oyunlarda kullanmaktayım.)

SteelSeries farelerin o kadar fazla kronik sorunları var ki artık cesaret edip öneremiyorum. Rival 600'den tut, Rival 310'a kadar hep bir kusuru çıkıyor.

Kendim Ağustos ayından bu yana Corsair Harpoon kullanmaktayım ve memnunum. Daha önce kullandığım fareler Logitech G502 Proteus Spectrum, Logitech G900 Chaos Spectrum ve Corsair Dark Core RGB.(Dark Core RGB'yi hala bazı oyunlarda kullanmaktayım.)
Yani siz de corsair mi öneriyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı