Rival 5 ısınma sorunu kronik mi?

Evet Rival 3'te de aynıydı ve bunda da aynı hocam bu aradda tam sizin bütçenize göre DeathAdder V2 X var alabilirsiniz, bende alacağım 1-2 güne.

Evet Rival 3'te de aynıydı ve bunda da aynı hocam bu aradda tam sizin bütçenize göre DeathAdder V2 X var alabilirsiniz, bende alacağım 1-2 güne.
Hocam bütçe 550'ye düştü. Bu arada ben bu sorunu Steelseries'e email olarak attım.
Cevapları şu oldu:
Try to reset your mouse, please take the following steps:

1) Unplug your mouse. (Or turn off if wireless)

2) Hold down the left, right, and CPI (the button directly under the mouse wheel) buttons together

3) Plug your mouse back in. (Or turn it on if wireless). Continue holding buttons for 5 seconds until the LEDs on the mouse blink.

Bu arada bundan önce açtığım n11 konusuna bakabilir misiniz hocam? @Liberte Sergen

Hocam bütçe 550'ye düştü. Bu arada ben bu sorunu SteelSeries'e email olarak attım.
Cevapları şu oldu:
Try to reset your mouse, please take the following steps:

1) Unplug your mouse. (Or turn off if Wireless)

2) Hold down the left, right, and CPI (the button directly under the mouse wheel) buttons together

3) Plug your mouse back in. (Or turn it on if Wireless). Continue holding buttons for 5 seconds until the LEDs on the mouse blink.

Bu arada bundan önce açtığım N11 konusuna bakabilir misiniz hocam? @Liberte Sergen

Link atarsanız bakayım ve Amazon'da 150TL'ye 50 TL indirimle 650 TL oluyor V2 X.

Link atarsanız bakayım ve Amazon'da 150TL'ye 50 TL indirimle 650 TL oluyor V2 X.
100TL koyamam gibi. O indirim hala var mı ayrıca? Varsa 580'e rival 5 düşünüyorum şuan.

100TL koyamam gibi. O indirim hala var mı ayrıca? Varsa 580'e Rival 5 düşünüyorum şu an.

580'e çok iyi bu arada direkt al fakat Rival serisi problemli bir seri umarım sorun yaşamazsın hocam, en kötü RGB kapatırsın.

580'e çok iyi bu arada direkt al fakat Rival serisi problemli bir seri umarım sorun yaşamazsın hocam, en kötü RGB kapatırsın.
Hocam öyle yakmayacak kadarsa sıkıntı olmaz benim için.
Bende şimdi Rival 5 alıcam sitenin birinden.uygun fiyata. İnceledim videoları güzel cihaz.
LOGITECH g502 vardı önceden. Umarım buna geçmekle hata yapmamış olurum
G502'den geçmek mantıksız gibi.

Geri
Yukarı