Rival 600 vs Mamba Tournament Edition

Overwith

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda G300S kullanmaktayım. Ama 2 yıldan fazla oldu alalı, basış hissiyatı değişti ve gıcırdamaya başladı. Bu yüzden yeni bir fare almaya karar verdim. Kullanmakta olduğum farede avuç içimin parmaklara yakın kısmından tam bombe kısmına getirdiğimde ucu ucuna yetiyor boyutu, elim tam geliyor anlayacağınız. Rival 600 ve Mamba Tournament Edition arasında kaldım aslında ama boyutları beni biraz endişelendirdi açıkçası. Makro tuşlarını kullanan biri değilim bu arada, ona göre boyutta sıkıntı olur mu sizce ve hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
G300s'deki gibi mause'un üstündeki tuşları kullanıyorsan Logitech G502 al yada G402, kullanmıyorsan Rival 600 alabilirsin. Ben kullandığım için G502 aldım, G300s de kullandım. G502, 300s'e göre daha kaliteli ve büyük. Mamba nasıl bilmiyorum.

G300s'deki gibi mause'un üstündeki tuşları kullanıyorsan Logitech G502 al yada G402, kullanmıyorsan Rival 600 alabilirsin. Ben kullandığım için G502 aldım, G300s de kullandım. G502, 300s'e göre daha kaliteli ve büyük. Mamba nasıl bilmiyorum.
Teşekkür ederim cevabın için. G300s den G502 ye geçtiğine göre sanırım el boyutu konusunda sıkıntı olmuyor. Fare üzerindeki tuşları kullanmadığım için 600 daha mantıklı geliyor şimdilik mambayı kullanan insanların yorumlarına göre son kararı vericem

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı