Rival 600 vs Rival 310 vs Rival 700 vs Razer Mamba

Hangi mouse?

• Oy verenlerin toplamı
    48

ramba

Hectopat
Yer
edirne
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524353793
Bu 4 fare arasında kaldım. Rival 300 kullandım elime tam oturuyordu ama terletiyordu ve ağırdı.

Razer Expert kullandım elime tam oturmadı. Mambay'la boyutları aynı gibi.

Rival 310 istediğim gibi bir mouse. Ama Rival 600 daha büyük diyorlar ve Rival 600 ağırlık eklenebiliyor ayrıca kablosu da değişebiliyor bu açıdan iyi.

Rival 700 her şeyi değişiyor, bu da beni korkutuyor ilerde kapağı kablosu bir tarafı kopar kırılır mı diye ve diğerlerine göre ağır biraz.

Fareyi genellikle avuç içi tutuşuyla kullanıyorum ve serçe parmağımın konumu önemli benim için rahatsız olmamalı.

Sizce ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu 4 fare arasında kaldım. Rival 300 kullandım elime tam oturuyordu ama terletiyordu ve ağırdı.

Razer Expert kullandım elime tam oturmadı. Mambay'la boyutları aynı gibi.

Rival 310 istediğim gibi bir mouse. Ama Rival 600 daha büyük diyorlar ve Rival 600 ağırlık eklenebiliyor ayrıca kablosu da değişebiliyor bu açıdan iyi.

Rival 700 her şeyi değişiyor, bu da beni korkutuyor ilerde kapağı kablosu bir tarafı kopar kırılır mı diye ve diğerlerine göre ağır biraz.

Fareyi genellikle avuç içi tutuşuyla kullanıyorum ve serçe parmağımın konumu önemli benim için rahatsız olmamalı.

Sizce ne almalıyım?
Rival 700 kullanıyorum kesinlikle rival 700 daha önce almadığıma pişmanım😊

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı