Rival 710 vs G502 Hero

xx98burak98xx

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirtildiği gibi hangisi ve neden? Detaylı ayrıntılı açıklamalar ve tecrübeli olanların fikirlerini düşüncelerini bekliyorum. Uzun süredir CS GO oynuyorum. A4 tech 5 liralık mouse ile başladım 9 yıl sorunsuz çalıştı. Logitech G300 aldım 1 yılda 2 kez tuş takımı bozuldu çöpe attım. Rival 110 aldım sensörden ötürü garantiye verdim 0 gönderdiler yine aynı sensör sorununu yaşıyorum şu an ve artık gına geldi. Uzuuun uzun araştırmalardan sonra bu iki mouse arasında kaldım ve karar veremedim. G502 ennn başında gözüm olan mouse fakat aşırı pahalı idi. Yarın Black Friday o yüzden acil önerilerinizi bekliyorum. Rival 710'u ise o kadar çok methediyorlar ki arada kaldım. Fingertrip ve palm arası grip stilim var. Şimdiden teşekkürler.

Rival 710

G502
Veya
G502 Hero
up! neden kimse umursamadı 😟

Son düzenleme:
G502 eski bir mouse ama konfor olarak iyi. Ağırlık takabiliyorsunuz. Rival 710 espor oyuncuları kullanıyor. Titreşim, kablosuz gibi özellikleri var. Görünüş olarak deathadder pek farkı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı