Çözüldü RivaTuner RTSS 8 tane açıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Gerçekten delirdi, kapattıkca daha fazla açılıyor, delirmeden kurtarın beni, nasıl çözeceğim bu sorunu?

1638822577970.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı yeniden başlat. En kesin çözüm yolu. Ya da cmd ile taskkill komutu yazabilirsin. Veya görev yöneticisinden kapatabilirsin. Bildiğim kadarıyla MSI Afterburner'ı kapatınca zaten otomatik RivaTuner'da kapanıyor olmalı.

Bilgisayarı yeniden başlat. En kesin çözüm yolu. Ya da CMD ile taskkill komutu yazabilirsin. Veya Görev Yöneticisi'nden kapatabilirsin. Bildiğim kadarıyla MSI Afterburner'ı kapatınca zaten otomatik RivaTuner'da kapanıyor olmalı.

Hocam, Görev Yöneticisi'nden durdurunca da geri açılıyor, sinek gibi ya :D hani sineği kovunca geri gelir inatla, aynı onun gibi.

Hocam, Görev Yöneticisi'nden durdurunca da geri açılıyor, sinek gibi ya :D hani sineği kovunca geri gelir inatla, aynı onun gibi.
Afterburnerı'ı kapatmayı deneyin ya da dediğim gibi CMD'yi yönetici olarak başlatıp taskkill komutu ile kapatmayı deneyin. Gene olmazsa yeniden başlatmak en iyisi.

Afterburnerı'ı kapatmayı deneyin ya da dediğim gibi CMD'yi yönetici olarak başlatıp taskkill komutu ile kapatmayı deneyin. Gene olmazsa yeniden başlatmak en iyisi.

Hocam, hayır yani tek yaptığım FPSMon'u satın almaktı satın aldım, sonrada RTSS'i kapatıp sileyim dedim, anladı mı naptıysa sürekli açılmaya başladı, MSI Afterburner kapalı olmasına rağamen geliyor bir de :D

Şimdi güvenli moda alıp oradan kaldırmayı deneyeceğim.

Hocam, hayır yani tek yaptığım Fpsmon'u satın almaktı satın aldım, sonrada Rtss'i kapatıp sileyim dedim, anladı mı naptıysa sürekli açılmaya başladı, MSI Afterburner kapalı olmasına rağamen geliyor bir de :D

Şimdi güvenli moda alıp oradan kaldırmayı deneyeceğim.

Rtssnin dosya konumundan kaldırma programını çalıştırmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı