Çözüldü RivaTuner'i kapattıktan sonra ekran sarardı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Peach

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, az önce yaptığım Radeon güncellemesinden sonra bilgisayarı yeniden başlatıp açtım ve bir sorun yoktu ancak daha sonrasında oyuna girdikten sonra RivaTuner statistics server açılıyor bildiğiniz üzere. Ben de normal olarak kapattım bunu sağ üstünden. Daha önce de birçok kez yaptım bunu ve sorun olmadı doğrusu. Ancak bu sefer ekran sarardı ve hafif sarı gibi olup söndü. Bunu nasıl düzeltebilirim?
RivaTuner statistics server için kapattığım yeri aşağıda resmini eklerim. Ayrıca sistem özelliklerini aynı şekilde belirtirim. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

1607608007430.png

1607608078166.png

Bende bazen hatalı gözüküyor, kapatıp açtınız mı hiç?

HDMI bağlantısını çıkarıp taktım. Daha önce çözünürlük büyüme sorununu da bu şekilde çözmüştüm. İlginiz için teşekkür ederim hocam. Konu kilitlenebilir.
HDMI bağlantısını çıkarıp taktım. Daha önce çözünürlük büyüme sorununu da bu şekilde çözmüştüm. İlginiz için teşekkür ederim hocam. Konu kilitlenebilir.

Kendi kendine tekrar aynı sorun oldu ve farklı HDMI girişlerine takmama rağmen düzelmedi. Sorun tekrar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı