Riven nasıl oynanır?

hKimera

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
3
Yer
Fitzroy, Victoria 3065
Dün Arcade Riven çıkardım. Kullanmayı çok istiyorum. 22 levelim ama LOL terimlerini iyi bilmiyorum. Metal letal falan diye videolarda konuşuyorlar. Bana en basit dilde anlatabilecek veya en basit dilde bildiğiniz bir video varsa benimle paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kostüm çıktı diye oynamanızı tavsiye etmem karakterin mekaniklerine kas hafızanız ve zihniniz uyum sağlıyorsa oynamanızı tavsiye ederim ayrıca en basit dilde şöyle anlatayım. Farm farkı yemek Riven için etkisiz bir faktördür top lanede oynarken ışınlan sıçra büyüleri ile oynamanızı tavsiye ederim farm miktarınıza dikkat edip rakibi estetik hareketlerle kesmeye çalışın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her skill attıktan sonra düz vur adama. En basiti bu.
Teşekkürler
Kostüm çıktı diye oynamanızı tavsiye etmem karakterin mekaniklerine kas hafızanız ve zihniniz uyum sağlıyorsa oynamanızı tavsiye ederim ayrıca en basit dilde şöyle anlatayım. Farm farkı yemek Riven için etkisiz bir faktördür top lanede oynarken ışınlan sıçra büyüleri ile oynamanızı tavsiye ederim farm miktarınıza dikkat edip rakibi estetik hareketlerle kesmeye çalışın.
Şuan da oynadığım bir şampiyon yok ww hariç ama teşekkürler
Riven bence oyunun en zor ilk 3 karakterinde. Şimdilik uzak dur o karakterden.
Oynamak tercihim videolara göre iyi bir rün girildiğinde iyi hasar veriyor
O biraz montage player gibi. Adrian Riven, Viper (şimdi pro oyuncu sanırım) Riven'ın en iyileri.

Kavramları öğrenmeni öneririm. Önce oyun bilgini geliştir gerisi kaymak gibi akıyor.
Teşekkürler
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En yakın zamanda izleyeceğim teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı